Volkswagen Kapı Tamiri

Volkswagen Sürme Pencere ve Kapı Tamiri

Volkswagen sürme pencere ve kapı; diğer kapı ve pencerelerin açılmasının sınırlı olduğu ya da alanların dar olmasından dolayı imkansız olmasından dolayı geliştirilen bir sistemdir. Firmamızın hizmetleri bünyesinde yer alan Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri işlemleri yapılmaktadır. Bu sistemler; pencere ve kapıların raylı sistemler ile yan taraflara kayarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Açılabilen özellikteki rulmanlar paslanmaz çelik geniş açıklığı geçmesi ile doğramada ki fazla olan gücü hafif bir şekilde kalmasını ve sürgüleme işleminde kolaylıkla sürülmesini sağlar. Doğrama montajların da, seri imalata ve özel aksesuarları ile sistem profillerine uygundur.

Volkswagen Sürme Pencere - Kapı Tamiri

Volkswagen Sürme Kapı Ve Pencerelerin Özellikleri

Volkswagen sürme sistemleri; müşterilerin seçtikleri özellikler doğrultusunda yarı otomatik ya da tam otomatik olarak farklı kullanımı bulunmaktadır.

Kanat ağırlığı ve kanat boyu müşterimizin isteğine göre ayarlanabilmektedir.

Tam otomatik sistem; özellikle büyük alanlar için kullanılan paralel sürmeler de tercih edilmektedir. Boyutları büyük olduğu için kullanımına özen gösterilmelidir. Yarı otomatik özellikte ki sistemler de ise; kullanımı tam otomatik sisteme göre daha kolaydır. Daha basit ve kolaydır kullanımı. Eğer alan çok büyük değil ise firmamız da müşterilerimizin daha memnun kalması için yarı otomatik sistemleri tavsiye etmekteyiz. İki sistemin yalıtım özellikleri aynıdır.

Volkswagen sürme yani paralel sürme sistemlerini havalandırma için yapılan pozisyonu düşey açılım şekline getirerek bu konumda kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesin de sürme doğramanızı havalandırmış olursunuz.

Mekanizmasın da ki aksesuar çok fazla olduğu için kilitleme özelliği mevcuttur. Bu sayede güvenli bir şekilde kilitleyebilirsiniz.

Volkswagen Kapı Tamiri

Kapının ileri geri olmadan sağa ve sola kaydırılarak ray üzerinde ki sürme kapı sistemleridir. Diğer bir adı ise parelel sürme sistemleri denilmektedir. Firmamız Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri gibi konularda uzman olmasının avantajı ile müşterilerimize kısa zamanda tamir işlemlerini yapmaktayız.

Volkswagen kapı için seçim yaparken kapının yükseklik ve genişlik ölçüleri evinizde ki ile aynı olmalıdır. Kapının ağırlığını taşıyamayan sistemler çok çabuk bozulmaktadır. Firmamız sizlere bu konuda da yardım sağlamaktadır. eviniz ya da iş yeriniz için en uygun kapı sistemi nasıl olmalıdır hangisidir detaylı bilgi aktarıyoruz. Bu sayede doğru bir seçim yapmış oluyorsunuz.

Araçlarda ki sürgülü kapı sisteminden ismini alan bu sistem Almanya menşeilidir. Rağbetin artması ile son zamanlar da ülkemizde de üretimine yer verilmiştir bu kapıların. Bu markalara örnek verirsek; Roto, Aubi, Uss, Fornax, Bab gibi çeşitli markalar bu sistemlerin üretimini yapmaktadırlar.

Volkswagen Sürme Kapı TamiriVolkswagen Sürme Kapılarda Olması Gerekenler

Paralel sürme pencere ve kapılarda şık bir hava katmaktadır. Kolayca yan taraflara kayabilme özelliğine sahiptir havalandırma esnasında yana kaydırılarak açılır. Özellikle dar alanlarda daha geniş bir alan kazanılmasını sağlar. Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri bu sistemin özellikleri sayesinde daha kolay ve kaliteli olmaktadır.

Büyük alanlar için ise daha sade ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu kapı sistemleri 2,3 ya da 4 kanatlı yapılabilmektedir. Eşit bir şekilde gömülme işlemi yapılır. Sürme kapılar 6,5 metre civarına kadar dilediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Firmamız tüm bu olanakları kaliteli ürünler ile sağlamaktadır.

Volkswagen Sürme Kapıların Özellikleri
 • Volkswagen kapılar; sabit kanat, direkleri olmaması ve katlanır kapı özelliği ile pratik ve kullanışlı bir kapı sistemidir.
 • Özel kapak sacları sayesinde tüm kapı sistemi bu yapı kanatları ile yan taraflara kayabilirler.
 • Havalandırma konumunda yani açıkken kapı sürgülü kısımları kendiliğinden kaymaz. Sebebi ise kanat devirme konumuna kapı kendiliğinde oturur.
 • Kolay çevrilebilen alüminyum kol bulunmaktadır.
 • Kayan kanatlar istenilen her kısımlara kolayca kayrılabilir.
Firmamızın Parelel Sürme İşlemlerinde Sunduğu Hizmetler

Volkswagen Sürme Pencere TamiriFirmamız Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri yanı sıra birçok konuda hizmet vermektedir. Bunlar;

 • Sınırsız tasarımlar ile müşterilerimize hitap etmekteyiz.
 • CNC makineleri sayesinde özel siparişlere çok kısa sürede çözüm
 • Tüm pencere ve kapı sistemlerinde projelendirme desteği
 • Daha büyük örneğin mimari çizimlerde özel proje ve öneriler
 • Isı yalıtım olan veya yalıtımsız seçenekleri ile sunduğumuz doğrama sistemleri
 • Çok fazla renk çeşitliliği sunmamız.
 • volkswagen kapı kilidi tamiri
 • volkswagen kapı mekanizması tamiri
 • pvc volkswagen kapı kilidi tamiri
 • pimapen volkswagen kapı tamiri
 • volkswagen sürgülü kapı tamiri
 • volkswagen kapı ayarı
 • pvc volkswagen kapı mekanizması fiyatları
 • pimapen wosvagen kapı mekanizması
 • volkswagen sürme kapı mekanizması aksesuar komple set
 • pvc volkswagen kapı ayarı

Pimapen Volkswagen kapı fiyatları, Volkswagen kapı mekanizması, Volkswagen kapı mekanizması fiyatları, Volkswagen pencere fiyatları, yarı otomatik Volkswagen sürme, pvc Volkswagen kapı aksesuarları ile ilgili sorularınız da küçük araştırmaların dışında firmamızı da arayarak detaylı bilgi almanı mümkündür.

4.5/5 - (6 votes)

Yorum yapın