Sürgülü Sineklik

Sürgülü Sineklik

Bahar aylarının ve sıcak yaz günlerinin en keyifli anları; evde otururken camları açıp, serin serin esen rüzgarın tadına varmaktır. Fakat bu güzel keyif kara sineklerin, sivrisineklerin ve haşerelerin eve girmesi ve oraya buraya uçmasıyla son buluyor. Sürgülü Sineklik modelleri PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencerelere monte ediliyor. Bu sayede keyfiniz son bulmuyor. Yer kaplamayan ve kullanım kolaylığı sağlayan sürgülü sinekliklerin en önemli özelliği, rulmanlar üzerinde çalışmalarıdır. Firmamız sineklik sektörünün en önemli gereksinimlerinden biri olan sürgülü sineklik sisteminin tasarım farklılığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Mevcut sineklik sistemleri ile karşılaştırıldığı zaman birçok avantaja sahiptir. Sürme ve içe açılım gibi her tip sistem üzerine bağımsız olarak monte edilebilmektedir. Sürme yani sürgülü sineklik sistemi orta kayıt profili, kanat profili ve iki farklı ray profilinden meydana gelmektedir. Tek kanat olan sabit sürme kasalarda sineklik ray sistemi 22 mm olarak, çift kanat olan sürme kasalarda ise ray sistemi 38 mm olarak kullanılmaktadır. Sürgülü sineklik çeşitleri, üretim detaylarına uygun yapısıyla çift fırça uygulaması sayesinde bütün haşere ve sineklerin geçişini tamamen engeller.
ara

Sürme Sineklik

Bütün kapı ve pencerelere rahatlıkla uygulanabilen sürgülü sineklik fiyatları son derece makul olmakla birlikte çift kanat sürme olarak da yapılabiliyor. Adından da anlaşıldığı gibi doğramalar için düşünülmüş olsa da, günümüzde wolksvagen ve hebeschiebe kapılarda da kullanılabiliyor. Çeşitli renk alternatifleri bulunmakla birlikte, film kaplama özelliği de isteğe göre yapılabiliyor. 40×40 alüminyum profilden imal edilen Sürgülü Sineklik modelleri oldukça rahat hareket edebildiği için de kullanım kolaylığı sağlıyor. Çok büyük ölçülere kadar imal edilebiliyor ve fiberglas dayanıklı tülden imal ediliyor.

Sürgülü Sineklik ModelleriSürgülü Sineklik Fiyatları

Sürgülü Sineklik Modelleri

Sürgülü sineklik sistemleri yer açısından sıkıntılı ve dar olan alanlar için tasarlanmış olan bir sineklik türüdür. Diğer adı sürme sineklik olan bu sistem, dış kısmında yeterli alana sahip olmayan ve yüksek kapıya sahip olan yerlere uygulanmaktadır. İstenilen model, ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Pencere sistemlerinin ve sürgülü kapıların dış kısımlarından kullanılan pencere sineklik fiyatları ise son derece uygundur. Eğer pencerenizin veya kapınızın dış kısımlarında yeterli alan bulunmuyorsa bu alanlar için en ideal sistem sürgülü sineklik sistemidir. Pimapen, ahşap, demir, alüminyum ve cam balkon gibi birçok sisteme uygulanabilmektedir. Uygun ölçü ve modellerde üretilebilmektedir.

Sürgülü Sineklik

Pencere ve Kapılar İçin En İdeal Sistem
Montajı sizi asla rahatsız etmeden ve kısa sürede uygulanabilen kapı sineklik fiyatları her bütçeye uygundur. Dilediğiniz kadar sürme kanadı bir arada bulundurulabilir. Kasasız ve kasalı olarak imal edilebilen bu sineklik modelleri şartlar eğer uygunsa bahçeli olan evlerde verandaya çıkış kapısı olarak da tercih edilebilir. Özellikle dar alanlar için yaratıcı çözümler getirmek adına tasarlanmış olma özelliğine sahiptir. Estetik görünümü ev kolay kullanımının yanı sıra yerinden çıkartılabilen ve temizlenebilen bir sistemdir. Ebat sınırı olmayan ürünlerimizden biri olan Sürgülü Sineklik çeşitleri mevsim koşullarından asla etkilenmez. Tam koruma sağlamanın yanı sıra pratiktir.

Sürgülü Sinekliklerin Özellikleri

Sürgülü sineklik modelleri ilk çıktığı dönemlerde sabit bir modelle üretilerek tüketicilere sunulmaktaydı. Diğer gelişmeler ve dekorasyonların sonucunda tüketicilerin farklı arayışlarına hitap etmek adına farklı modellerle ortaya çıktı. Özellikle ahşap tercihlerinde evlerin klasik havası bozulmadan harika bir görüntü oluşturulabiliyor. Kaplamalı olan modeller de son derece tercih ediliyor. Böylece evinizin tasarımının bütünlüğünden ve göz zevkinizden ödün vermeden şık bir kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Alüminyum yapısıyla son derece dayanıklı olan sürgülü sineklikler, kapılara dışarıdan da monte edilebilir. Rulmanlar üzerinde çalışıyor olması, itme ve çekme gücüyle açılıp kapanmasını kolaylaştırır. Sürgülü balkon kapısı sineklik fiyatları bugüne kadar kullanmış olduğunuz spreyler, ilaçlar ve diğer materyaller göz önünde bulundurulduğunda ödemiş ve ödeyecek olduğunuz fiyatların çok daha altında kalacaktır. Bir sefere mahsus olarak vereceğiniz bu fiyatlarda ise sistemin ölçüsü rol oynamaktadır.

Sürgülü Sineklik Temizlenebilir mi?

Sürme sineklik sisteminin temizlenmesi son derece kolaydır. Dilediğiniz durumlarda ray kısımlarından sökülerek banyoda yıkanabilir, duru su ile temizlenebilir ve soğuk hava koşullarından koruyabilmek adına kolaylıkla kaldırılabilir. Sürgülü Sineklik sistemlerinin temizlik aşamasında dikkat edilmesi gerek tek nokta ise deterjandır. Temizlik işlemi sırasında kesinlikle deterjan kullanılmamalıdır. Deterjan kullanmak tülün ömrünü kısaltacağı gibi, rulmanların kısa zamanda çürümesine ve alüminyum profillerin oksitlenmesine sebep olur.

En uygun fiyatlarla Sinelik hizmetleri

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın