Stor Sineklik

Stor Sineklik

Kolay kullanımı ve şık görünümleriyle dikkat çeken Stor Sineklik modelleri kolaylıkla açılıp kapanabilir ve istenilen şekilde kullanılabilir. Hem mevsim kullanılabilen stor sineklikler birçok renk seçeneğine de sahiptir. Evinizin renk bütünlüğüne ve tasarımına uygun olarak seçebileceğiniz renkler aynı zamanda dekoratif bir görüntü de vermektedir. Horoz kilit sistemine ve profil gövdeye sahip olan stor sineklikler aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanıma da sahiptir.

Günümüzde özellikle kapılarda yatay, pencerelerde ise dikey stor sineklik modelleri tercih edilmektedir. Yay frenleme sistemi ise opsiyonel olarak tavsiye edilmektedir. Dikey olarak hazırlanan modeller alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik borusunun ve tülünün oluşturmuş olduğu rulo, 42 mm’lik boyutlara sahip olan extrude alüminyum kutu tarafından gizlenir. Hiçbir kimyasal madde içermeyen stor sineklik fiyatlarımız ise son derece makuldür. İstenilen renk seçenekleri sayesinde bütün ortamlara uyum sağlayabilir. Özellikle kullanım rahatlığı bakımından son derece tavsiye edilen yatay stor sineklikler özel makara sayesinde profil üzerinde problem çıkarmadan ilerleme sağlar.
ara

Stor Sineklik Çeşitleri

Kullanım rahatlığı bakımından frenleme sistemine sahip olan Stor sineklikler alt kilitleri açıldıktan sonra elle kontrol etmeye gerek kalmadan yukarıya doğru kendiliğinden açılır. Oldukça şık görünümlere sahip olan modeller doğru kullanıldıkları durumlarda oldukça uzun ömürlü olurlar.

Kendini tamamen kanıtlamış olan ve tüketiciler tarafından oldukça büyük beğeni toplayan stor sineklik modelleri son derece tercih edilmektedir. Gerektiği zaman açılıp içine toplanan, saklama sorunu bulunmayan, dış etkenlere maruz kalmadığı için çok daha uzun ömürlü kullanım sağlayan stor sineklikler, sabit sineklikler de olduğu gibi çıkarıp takma işlemi olmadığı için son derece idealdir.

Stor Sineklik modelleriStor Sineklik fiyatlarıStor Sineklik

Stor Sineklik Sisteminin Çalışma Esası

Pencere, kapı ve duble seçeneği bulunan stor sineklikler, iki kanat olarak çalışan pencere ve kapıların, büyük alanların sineklik sistemi ile donatılması esasına bağlı olarak uygulanmaktadır. Sistemin çalışma esası; iki yanında bulunan yatak kutusundan hareket eden ve orta kısımda birleşen mekanizmasıdır. Yatak kutularından ortaya doğru hareket etmekte olan etek profilleri ortada bulunan mıknatıs sayesinde birbirine tutunarak kilitleme sağlar. Etek profillerinin üst ve alt kısmına rulman uygulanır. Bu uygulama sayesinde düzgün hareket kabiliyeti sağlanır. Özel tül yapısı sayesinde de görüntü kaybı yaşatmaz. Dört köşesinde bulunan yuvalardan vidalanarak kolay ve temiz bir montaj sağlanır. Uygulama mekanlarında ise kesinlikle yer daraltması yaşatmaz. Renk seçenekleri sayesinde, iç veya dış cephede bulunan renklerle de son derece uyum sağlar.

Pencere Stor Sineklik Çeşitleri

Pencere stor sineklik çeşitleri açılabilmeleri sayesinde yan camların temizlenebilme kolaylığı sağlar. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan fiberglas tüller otomatik olarak kendi kutusunda toplandığından sinekliğin kış aylarında sökülüp başka yerlerde muhafaza edilmesine de gerek kalmaz. Pencere Stor Sineklik çeşitleri PVC, ahşap ve alüminyum pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız tarafından gerek montaj öncesi, gerekse montaj sonrasında istediğiniz pencereye kolaylıkla uygulanır.

Kapı Stor Sineklik Çeşitleri

Kapı stor sineklik çeşitleri yerli ve patentli ürünlerin kullanılmış olduğu ürünlerde sağlamlığın ve kalitenin göstergesidir. Montajı kadar kullanımı da son derece pratiktir. Köşelerinde bulunan plastik takozlardan monte edilmekle birlikte, pencerelerin önünde bulunan panjur ve korkuluk gibi engellerden dolayı açılıp kapanabilen sinekliklerin kullanılamadığı yerlerde son derece ideal olan bir üründür. Ahşap, PVC ve alüminyum pencerelere uygulanabilen stor sinekliklerin sistemlerinde dikey hareket mekanizması esas olarak alınmıştır. Tülün yukarı doğru toplanması, hiçbir şekilde yer kaybı oluşturmaz. Bu sayede fonksiyonel ve kolay bir kullanım özelliği sağlar.

Duble Stor Sineklik Çeşitleri

Tek dokunuşla açılıp kapanabilen, kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlayan, tül mekanizmasını kendi bünyesinde toplayan ve kullanışlı olan Stor Sineklik modelleri son derece şık bir görünüme sahiptir. Alüminyum profillerden imal edilen ve bütün hava koşullarına karşı dayanıklı olan duble stor sineklikler de kaliteli malzemeye sahip olan fiberglas tüller kullanılır. Ürün 15×40 mm kutu profilinden oluşur. Ana kasa içerisine monte edilerek ana toplayıcı sarım kutusundan oluşur. Altta bulunan mekanizma sabitleyici mıknatıslar ve yan ray profillerinden oluşmaktadır. Çevreci tasarımıyla sağlıklı, pratikliği sayesinde kullanımı kolay ve mevsim koşullarından etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Evlerin dekorasyonuna uygun olan renk seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın