Zekeriyaköy Sineklik

Sinekler eklembacaklılar grubunda yer alan canlılardır. Sonbaharın ortaları gibi yani kış mevsimine doğru ortadan kaybolan ve diğer mevsimlerde genellikle farklı türlerinin boy göstererek bina içlerinde huzursuzluk yaratma yeteneği olan canlılardır. Bu sebeple sineklik adı verilen ürünler insanların imdadına yetişiyor. Zekeriyaköy sineklik olarak bulunduğumuz yörede sineklerin insan yaşam alanına dahil olmasını engelleyici ürünler üretmekteyiz. Sineklik alınacak olan yer ile sinekliğin konumlandırılacağı olan alanın büyüklüğüne göre fiyatları da değişir. Ürün çeşitliğimize ek olarak Zekeriyaköy sineklik fiyatları seçeneklerinin de çeşitliği söz konusu olan ürünlerimiz mevcuttur. Ürün modellerimiz daha çok kullanım alanı ve işlevlerine göre değişim gösterebilmektedir. Zekeriyaköy sineklik modelleri bu çeşitliliği müşterilere sunmaktadır.

ara

Sineklik Çeşitleri
Sineklik çeşitleri günümüzde oldukça artmış durumdadır. Hangi çeşit olursa olsun asıl işlev sineği insan yaşam alanından uzak tutmaktır. Pencere sineklik ile pencerelere yerleştirilen sinekler herhangi bir şekilde bulunulan oda içerisine geçiş yapamaz. Bu şekilde dışarının temiz havası ile içerinin kasveti kırılarak aynı zamanda da sineklerden korunmak mümkün olur. Cam sineklik yardımıyla kalın olmayan ince bir tül yardımı ile korunaklı olur. Montaj yardımı ile yine sinekten korunma olanağı sunan birçok çeşide de rastlamak mümkündür. Pimapen sineklik ile pimapenlere de destek sağlanarak sinek geçiş noktası engellenebilir. Tüm bunlar pimapenin, camın yani kısacası pencerenin boyutu doğrultusunda oluşturulmaktadır. Aynı şekilde diğer sinek geçiş noktası olan kapı sineklik ile korunabilir.
Sineklik Tülü ve Sineklikler
Sineklikler tek bir haşere grubundan değil de aslında birçok böcek türü ile sineklerden korunmaya yardımcıdır. Plise(pileli, akordeon) sineklik kullanımı kolay olan ve bu kolaylığı ile çekiciliği artan aşağı yukarı ya da sağa sola kaydırılabilen bu sayede katlanan bir modeldir. Stor sineklik ise yine son yılların popüler ürünlerinden olup adından da anlaşılacağı gibi makara sistemine sahip açılabilen sinekliktir. Menteşeli sineklik sayesinde ise tıpkı kapı ve pencereler de olduğu gibi açılıp kapanabilen bir sineklik sistemine sahip olmak mümkündür. Sürgülü sineklik ise sürgü sistemine sahip olan kullanımı kolay başka bir türdür. Sinekliğin çeşidi kadar kullanılan tülü de önemlidir. Kullanım ömrü uzun ve kaliteli olan sineklik tülü olan modellerden yana bir tercih yapılmalıdır. Böylelikle tasarruf da sağlanabilir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın