Üsküdar Sineklik

Üsküdar sineklik çeşitlerimiz son dönemlerde yoğun ilgi görüyor. Sizler de sineklerin içeri girmesini engellemek istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Cam ve kapılarınız için özenle şık ve modern tasarımlarda birçok sinek tülleri hazırlanmıştır. Bu nedenle kaliteli sinekliklere sahip olmak istiyorsanız Üsküdar sineklik fiyatları için çeşitlere göz atabilirsiniz. Üsküdar sineklik modelleri arasındaki plise sineklik, stor sineklik, menteşeli sineklik, sürgülü sineklik gibi seçeneklerimiz sizlerin seçimini bekliyor.

ara

Sineklik Çeşitleri
Sineklik çeşitleri sayesinde mikrop taşıyan sinek ve böcek türlerinin açık alandan evinize ya da ofisinize girmesini kolayca engellemek mümkündür. Modern tasarımlar sayesinde evinize şıklık katacak modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Pencere sineklik pencerelerinizin ölçülerine uygun şekilde ayarlanmaktadır. Kapı sineklik için sürgülü ve açılır modellere göz atabilirsiniz. Evinizi havalandırmak istediğinizde kapı sineklikler oldukça işe yarayacak. Cam sineklik sık sık açık kalması gereken camlar için oldukça idealdir. Böylece içeri temiz hava girişi sağlanırken haşere ve sineklerin girmesi de engellenir. Pimapen sineklik kolaylıkla monte edilmektedir ve bu ürünlerimiz oldukça kolay kullanıma sahiptir. Dilediğiniz renk ve ölçüde ürün seçimi yapmanız da mümkün.
Ekonomik Sineklik Modelleri
Plise (pileli, akordiyon sineklik) şık tasarıma sahiptir ve yoğun ilgi görmektedir. Katlanabilme özelliği bulunuyor. Duble ve yatay plise sineklikler tercih edebilirsiniz. Stor sineklik dikey olarak camlarda, yatay olarak da kapılarda kullanılabilmektedir. Kolay açılıp kapanır ve modern tasarım istiyorsanız stor sinekliklerden yana seçim yapabilirsiniz. Menteşeli sineklik modelinin kullanımı oldukça basittir. Sağlıklı, bakımı ve montajı kolay olan ürünlerimizden menteşeli sineklik pencere ve kapılarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Sürgülü sineklik kapı ve pencerelerde yana doğru yatay olarak kullanılan sineklik modelidir. Farklı tasarımlar istiyorsanız sürgülü sistemleri tercih edebilirsiniz. Ahşap, demir, pimapen, alüminyum, cam balkon sistemlerine uygulaması yapılmaktadır. Ürünlerin kış aylarında çıkarılmasına gerek bulunmamaktadır. Sineklik tülü dikey ve yatay olarak uygulanabilmektedir. Kaliteli sineklik tüllerimiz sayesinde sinek ve haşereler içeri girememektedir. Sizler de rahatça evinizi havalandırmak istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz. İstediğiniz modeldeki ürüne en uygun fiyata sahip olmak için istediğiniz zaman bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın