Ümraniye Sineklik

Sineklik birden fazla açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan ve temiz havanın içeri girmesine izin verirler iç kısmı tüm haşerelerden koruyan güvenlik amaçlı oluşturulan bir sistemdir. Ümraniye sineklik sitemleri de haşereler ile mücadele etmek adına ekonomik çözümler arayan kişiler için iyi bir çözüm yolu olmaktadır. Sağlık yönünden çoğu zaman kimyasal içerikli ilaçlar çok doğru olmamaktadır bu nedenle direkt olarak çözüm odaklı bir sisteme ihtiyaç duyulur. Ümraniye sineklik modelleri de tam olarak bu noktada ortaya çıkmışlardır. Bulunduğunuz ortamı haşerelerden koruyan bu sistemler temiz havanın da içeri girmesine izin verir. Hem uzun yıllar sinekliklerinizi kullanabilir hem de kendinize sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda haşereleri önlemek için kullanılan çözümlere nazaran Ümraniye sineklik fiyatları çok daha akılcı ekonomik bir çözümdür.

ara

Ümraniye Sineklik Modelleri
Sineklik çeşitleri güvenlik tellerinden meydana gelerek, alüminyum alaşımları sayesinde dayanıklılık göstererek sineksiz vazifesini göreceklerdir. Aynı zamanda evcil hayvanlarınızın da can tehlikesi için iyi bir çözümdür. Pencere sineklik, kapı sineklik modelleri gelişen teknoloji ile kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu nedenle bizlerde her ortama ve her alana hizmet sağlayacak sineklik modelleri oluşturmuş bulunuyoruz. Sineklik modellerimiz kaliteli yapısı sayesinde sizlere uzun yıllar hizmet edecek ve sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak modellerdir. Sineklik modellerimiz hakkında fiyat bilgisi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Ümraniye Sineklik Modelleri ve Özellikleri
Plise (pileli, akordiyon) sineklik; Özellikle büyük ölçülü camlarda ve balkon pençelerinde kullanılan modellerdir
Stor sineklik; Yer kaybı yaşatmayan ve sineklik tülü bakımından tülü rulo gibi sararak özel kutusunda muhafaza eden sineklik modelidir.
Menteşeli sineklik; Kullanım kolaylığı sağlamasının yanında aynı zamanda ekonomik oluşu ile de tercih edilen sineklik modelidir.
Sürgülü sineklik; sürme mantığı ile hareket eden ve kullanışlı olan, özellikle büyük balkon, bahçe pençelerinde kullanım kolaylığı sağlar.
Pimapen sineklik; Pimapen ve cam sineklik modelleri için oldukça uygun olan sineklik modelidir. Ölçülere göre her pimapen cama uygun olarak yapılmaktadır. Ölçü alma işlemlerinde profesyonel kadromuz işinde gereken özeni gösterecektir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara