Uğurmumcu Sineklik

Uğurmumcu bölgesinde sineklik modellerimiz ile sizlere montaj ve keşif hizmeti vermekteyiz.  Uğurmumcu çevresinde profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli ve güvenilir sineklik hizmeti sunuyoruz. Uğurmumcu sineklik fiyatları bakımından bizlerle iletişime geçebilir ve sineklik çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Birbirinden farklı Uğurmumcu sineklik modelleri sayesinde en ideal sinekliği bulmanız da mümkündür. Uğurmumcu sineklik hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilir veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ara

Uğurmumcu Sineklik Modelleri
Sineklik çeşitlerimiz kullanım alanlarına ve kullanım yerlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Cam sineklik genellikle yatay veya dikey stor çeşitlerinden oluşmaktadır. Pencerenizin kasasına uygun olarak ölçüler yapılmakta ve en ideal ölçüler ile özel olarak hazırlanan düzeneğe yatay veya diken yönde açılabilen stor sineklik yapılmaktadır. Pencere sineklik fiyatlarımız makul fiyatlar olup ölçülere bağlı olarak değişiklik göstermektedirler. Sabit modeller ise genellikle kanalı olurlar ve içe veya dışa doğru açılan modellerimizdir. Menteşe sayesinde çerçevenin kasaya bağlanması ile yapılırlar. Aynı şekilde hem içe hem de de dışa açılacak modellerimiz de mevcuttur. Plise (pileli, akordiyon) sineklik modelleri genellikle balkon kapıları, Fransız balkonlarda ve cam balkonlarda kullanılırsa daha ideal bir kullanım imkânı sunacaktır. Tek parmakla açılıp kapanabildikleri için rahat kullanım sağlarlar. Yatay, dikey ve duble pileli modeller bulunmaktadır.
Uğurmumcu Sinekliklerinin Kullanışlılığı
Menteşeli sineklik modelleri yine bir diğer ekonomik sistemlerimizden biridir. Sistemde iç pencereyi nasıl içe doğru açıyorsanız sinekliği de tam tersi yönde dışa doğru açarsınız. Düşey olarak hareket etmekte olan pimapen sineklik modeli ise yer kayıplarını önler ve her pencerede kullanım kolaylığı sağlar. Sürmeli olarak hareket eden yatay modellerde ise sürgülü sineklik, pencere ve kapıların açıldığı konuma bağlı olarak ray içinden kaydırılır ve bu şekilde kullanımda rahatlık sağlar. Yine aynı şekilde kapı sineklik modelleri de kapılarınızdan gelen sinek ve haşereleri önler. Dilerseniz sineklik tülü modellerimizi de inceleyebilir ve ölçülerine göre sineklik tülünüz ile evinizi bu canlılardan koruyabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi uzun ömürlü ve garantili ürünler olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunulmaktadırlar.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın