Topselvi Sineklik

Yaşam alanlarımızda en önemli noktalardan birisi güvenliktir. Fakat sinekler, böcekler ve haşereler her nerede olursak olalım güvenliğimizi tehdit eden unsurlardır. Özellikle direnci zayıf kişilerin, çocukların, bebeklerin bulunduğu ortamların bu canlılardan arındırılması sağlıklı yaşam adına önemlidir. Topselvi sineklik modellerimiz ile yaşam alanlarınızı daha güvenli hale getirerek sevdiklerinizi ve sizleri koruma altına alıyoruz. Farklı sineklik çeşitleri ile bütün cam alanlarınızın güvenliğini sağlıyor, zararlı canlıların dışarıda tutulmasını sağlıyoruz. Pimapen cam ve kapılarınızın bulunduğu bütün alanlarda kaliteli pimapen sineklik montajlar ile uzun yıllar huzurlu bir ortam yakalamanıza aracı oluyoruz. Ürünlerimiz en son sitem tasarımlara sahiptir. Bu sayede kapı ve pencereleriniz ile birebir uyumlu olur. Herhangi bir bakım gerektirmeden uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Camın olduğu bütün alanlarda kullanılabilen cam sineklik ürünlerimiz ile başka hiçbir yönteme gerek kalmadan koruma sağlanabilir.

ara

Topselvi Sineklik
Topselvi sineklik modelleri zengin alternatife sahiptir. Böylece her türlü alanda kolaylıkla kullanılabilecek zarafette ürün bulmak mümkündür. Pencere sineklik çeşitlerimiz kullanımı son derece basit, farklı kullanımlara açık ve uygun maliyet avantajlarına sahiptir. Üstelik en kaliteli malzemelerden imal edildikleri için uzun yıllar deforme, aşınma olmadan güvenle kullanılabilirler ve böylece maliyetleri çok daha uyguna gelir.  Genel olarak Topselvi sineklik fiyatları, sineklik çeşitlerine ve ebatlarına göre değişir. Bu da her ebat ve ölçüde sineklik çeşitlerimizin olduğunun ifadesidir. Ölçüye göre gerçekleştirdiğimiz imalatlar sayesinde yaşam alanlarınızın şıklığından taviz verilmeden, camlarınızla uyum içinde kullanılabilmektedir.
Pencere ve Kapılarınızda Sürgülü Sineklik Modelleri
Sineklik çeşitlerimiz kullanım alanına ve işleyişine göre değişmektedir. Stor sineklik çeşitleri yatay ve dikey olarak açılıp kapanabilen çeşitlerdir. Menteşeli sineklik modelleri çerçevelere menteşe yardımıyla tutturulmakta, kasayla uyumlu biçimde montajlanmaktadır. Sineklik çeşitlerimiz pencereler ile birlikte kapı sineklik modelleri ile de revaçtadır. Plise (pileli, akordiyon) sineklik modelleri daha çok Fransız balkon, cam balkon ve balkon kapılarında dışa doğru açılmaktadır. Sürgülü kapılarda sürgülü sineklik modelleri tercih edilmekte, fazla açılıp kapanan alanlarda üstün verim sunmaktadır. Firmamız sineklik tülü dahil her türlü sineklik ihtiyaçlarınıza en kaliteli hizmeti sunmakta, yaşam alanlarınızda huzurlu bir yaşam sürmenize aracı olmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın