Teşvikiye Sineklik

Sineklikler pencerelerinizde, kapılarınızda ve cam balkonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Firmamız sektörünün öncüsü olarak en kaliteli sineklik çeşitleri modellerini tercihinize sunuyor. Cam sineklik modelleri ile yaşam alanlarınızı sivri sinek dahil bütün sinek çeşitleri ile birlikte böceklerden, haşerelerden koruyoruz. En kaliteli malzemelerden imal ettiğimiz Teşvikiye sineklik çeşitlerimizi en şık tasarımlarla buluşturuyor ve yaşam alanlarınızın güven altına alınmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz son derece kullanışlıdır ve uygun Teşvikiye sineklik fiyatlarına sahiptir. Üstelik kalitesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz nitelikte olduğu için maliyeti çok daha hesaplı hale gelmektedir. Pencere sineklik modellerimiz kalitesi sayesinde fazla bakım da gerektirmeden uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Üstelik kullanıma bağlı aşınma, yıpranma da yapmamakta, ilk günkü şıklığı ile yaşam alanlarınızı süslemektedir.

ara

Teşvikiye Sineklik Modelleri
Teşvikiye sinekli modelleri özellikle yaz aylarında büyük avantaj sağlamaktadır. Ülkemizde yazların oldukça sıcak geçmesi dolayısıyla kapı ve pencerelerin açılmasına ihtiyaç duyulur. Bu sayede yaşam alanlarımız havalandırılabilir, serin bir ortam oluşturulabilir. Sineklerin, haşerelerin dışarıda tutulması sayesinde de aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürülebilir. Pencerelerin menteşelerine monte edilen menteşeli sinekli modellerimiz kolayca kasaya uygulanabilir. Pimapen sineklik çeşitlerimiz hem dışa hem içe açılabilir. Böylece pencerelerinizin ve alanlarınızın durumuna göre montajlanabilir. Plise (pileli, akordiyon) sineklik çeşitlerimiz özellikle Fransız balkon, balkon kapıları ve cam balkon gibi dışa açılan alanlarda büyük avantaj sağlar, yaşam alanlarının konforunu attırır.
Kapı Sineklik Çeşitleri ile Yaşam Alanları Güvende Tutulur
Sineklik çeşitlerimiz dikey veya dikey olarak istenen ebatta, istenen ölçülerde imal edilebilir. Kaliteden ödün verilmeksizin stor sineklik modelleri ve diğer bütün modeller rahatlıkla her alanda tercih edilebilir. Ayrıca sineklik çeşitlerimiz pencerelerle beraber kapılarda da kolaylıkla kullanılabilir. Kapı sineklik modelleri, kapılarınızın ölçülerine ve kapılarınızın modeline uygun olarak imal edilebilir. Tıpkı pencerelerinde olduğu gibi kapılarınızda da sürgülü sineklik çeşitleriyle beraber bütün zararlı canlılar dışarıda tutulmuş, aynı zamanda da içerisi havalandırılmış olur. Giriş çıkışların fazla olduğu alanlar dahil sineklik tülü ve diğer sineklik çeşitlerimiz ile her zaman en üst kalitede verim elde edilmiş olur.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın