Tarabya Sineklik

Sineklikler yaşam alanlarımızda birçok yönden avantaj sağlayan ürünlerdir. Her türlü kapı ve camlara uygulanmakla birlikte özellikle pimapen cam ve kapı sistemlerine monte edilerek uygulanırlar. Böylece yaşam alanlarımıza sivri sinekler dahil bütün sineklerin, haşerelerin, böceklerin girişi engellenir. Firmamız birbirinden farklı Tarabya sineklik modelleri ile hizmet veriyor. Uygun maliyet avantajı ve kullanım kolaylığı ile sunduğumuz sineklik çeşitleri bakım gerektirmeden uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek niteliktedir. Bu sayede maliyet olarak da daha hesaplıya gelmekte, yaşam alanlarınızda uzun müddet sağlıklı bir koruma alanı oluşturulmaktadır.

ara

Tarabya Sineklik
Ülkemiz özellikle yaz aylarında sıcak bir havaya sahip olmaktadır. Buna çözüm olarak da kapıların, pencerelerin açılması, yaşam alanlarımızın kolayca havalandırılarak serin tutulması tercih edilmektedir. Fakat bu sıcak havalarda sinek ve diğer haşerelerin sayısında da artış gözlemlenmektedir. Tarabya sineklik ürünlerimiz ile yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlıyor, sevdiklerinizin huzur içerisinde serinlemesini sağlıyoruz. Uygun Tarabya sineklik fiyatları ile tercihinize sunduğumuz sineklik çeşitlerimiz sayesinde yaşam alanlarınızın şıklığından ödün vermeden serin bir ortama kavuşmanızı sağlıyoruz. Pimapen ve diğer pencerelerinize monte ettiğimiz pencere sineklik çeşitleri ile pencerelerinizden her türlü uçan, yürüyen böceklerin geçişini engelliyoruz. Dikey ve yatay cam sineklik çeşitlerimiz sayesinde pencerelerinizin ölçülerine göre dizayn edip hiçbir aykırılık oluşturmadan yaşam alanlarınızın korunmasını sağlıyoruz. Özel yaylarla montajını yaptığımız stor sineklik çeşitlerimiz dikey veya yatay olarak kolayca açılıp kapanabilmekte, pencerelerinizin ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir.
Kapı Sineklik Çeşitleri ve Avantajları
Pimapen sineklik çeşitlerimiz değişik çalışma sistemlerine sahip olabilmektedir. Plise (pileli, akordiyon) sineklik çeşitlerimiz gibi dışa açılan ideal ürünler açılma esnasında alanda kalabalık oluşturmadığı için kullanışlı olmaktadır. Elbette sineklik çeşitlerimiz sadece pencerelerde değil kaplarda, cam balkonlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kapı sineklik çeşitlerimiz faklı niteliklerde ve ölçülerde olabiliyor. Menteşeli sineklik modelleri kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Sürgülü sineklik çeşitleri ise fazla açılıp kapanan kapıların harika bir parçası olabiliyor. Sineklik tülü dahil ihtiyacınız olan en modern sineklik çeşitlerimizi tercihinize sunuyor, yaşam alanlarınızda sevdiklerinizle beraber güven içinde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz zarif tasarımlarımızla tercihinize sunuyoruz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara