Şişli Sineklik

Evlerdeki konforu ve hijyen standartlarının artırılması için ortaya konan çözümlerden birisi sineklik çeşitleri olmaktadır. Özellikle bahar ayında artış göstermekte olup yaz döneminde zirveye çıkmakta olan sivrisinek ve karasinek gibi dış unsurlara karşı firmamızın üretim portföyünde yer alan cam sineklik çözümleri yüz güldürmektedir. Sineklerin geçiş güzergâhı olan camlarda uyguladığımız pencere sineklik imalatı son derece beğeni kazanmaktadır. En modern üretim tekniklerinin devreye girmiş olduğu üretim portföyümüzde yer alan bütün Şişli sineklik modelleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve oturdukları evlerdeki pencere ve kapıların yapısına göre belirlenmektedir.

ara

Pimapen Sineklik
Isı izolasyonu bakımından son derece etkili bir yöntem olan Pimapen cam ve kapılar evlerde giderek yaygınlaşmaktadır. Bu noktada firmamızın üretim portföyünde bulunan pimapen sineklik çeşitleri de geniş alternatifler ile müşterilerimize sunulmaktadır. Bu şekilde üretmiş olduğumuz kapı sineklik uygulamalarında da istenen ebatlarda imalat gerçekleştirebilmekteyiz. Özellikle menteşeli sineklik talep gören ürünlerimiz arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan menteşeli uygulamalarda pencerenin ve kapının menteşe yapısına uyum sağlayan sineklikler ile ergonomik bir çözüm de ortaya çıkartılmaktadır. İçe ve dışa açılıp kapanabilen sineklikler ile her türlü iklim koşulunda evin istenen konfora yükseltilmesi gerçekleştirilebilmektedir.
Dekoratif Şişli Sineklik Çeşitleri
Üretim portföyümüzde yer alan bütün sinekliklerde dayanıklılık ve fonksiyonellik aranan özelliklerdir. Dekoratif anlamda şık çözümler aranıyorsa Şişli sineklik çeşitleri içerisinde yer alan stor sinekliklere göz atılmalıdır. Stor sineklik istenen renkte üretilmekle beraber pencereden kapılara kolayca entegre edilmektedir. Ayrıca frenleme tertibatları ve kilit sistemlerinde de modern uygulamalar ön plana çıkartılmaktadır. Bu şekilde üretmiş olduğumuz plise (pileli, akordiyon ) sineklik imalatımız da oldukça beğenilmektedir. Akordiyon sineklik diye adlandırılmaktadır. Ürünümüz geniş yapısı ile birlikte özellikle cam balkonlarda hem pratik bir uygulama hem de dekoratif bir çözüm oluşturmaktadır. Ayrıca balkonlar için tavsiye edebileceğimiz sürgülü sineklik istenen ebatlarda imal edilebilmektedir. Tüm ürünlerimizde kullandığımız sineklik tülü birinci sınıf malzemelerden tercih edilmektedir. Silinebilen anti bakteriyel yapısıyla dikkat çeken Şişli sineklik fiyatları son derece ekonomik seviyelerde yer almaktadır. Bu şekilde her türlü yapı için sivrisineklerin karasineklerin ve haşerelerin girişine engel olunmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın