Pendik Sineklik

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte evlerde yaşanan telaşlardan birisi sivrisineklere ve karasineklere karşı mücadele etmektir. Özellikle bahçeli olan evlerdeki en büyük sorunlardan olan sivrisinekle mücadelede firmamız devreye girmektedir. Pendik sineklik modelleri ile yöre halkına hizmet sunmaktayız. Birbirinden farklı çeşitlerde üretmiş olduğumuz sineklik çeşitlerinde kaliteyi yüksek tutmaktayız. Bunun sağlanabilmesi için üretim portföyümüzde yer alan plise (pileli, akordiyon) sineklik uygulaması en çok rağbet gören ürünlerimizdendir. Pileli sinekliğin en büyük avantajı ergonomik yapısıdır. İstenen büyüklükte üretebildiğimiz sineklikler arasında yer alan cam sineklik çözümlerimize de göz atmalısınız. Sadece Pimapen için değil alüminyum doğrama ve ahşap camlarda da etkili sonuçlar ortaya çıkartmaktayız. Pencere sineklik çözümlerimizde ürün portföyünü geniş tutarak her türlü yapı için alternatifler üretebilmekteyiz.

 

ara

 

Stor Sineklik
Evlerdeki dekoratif görünümün bozulmasını istemiyorsanız pencere ve balkon kapılarında stor sineklik çeşitlerine yönelmelisiniz. İstenen renklerde ve tasarımlarda üretebildiğimiz sineklik modelleri arasında yer alan sürgülü sineklik çeşitleri de beğenilmektedir. Diğer taraftan son derece fonksiyonel olan sürgülü sineklikler sadece pencerelerde değil kapılarda da kullanılabilmektedir. İstenen genişliklerde üretilmekte olan sineklikler alüminyum ve PVC sistemlere kolayca entegre edilmektedir. Ayrıca sineklik çeşitleri içerisinde yer alan tüm ürünlerde çevreye ve insan sağlığına duyarlı materyalleri ön plana çıkartmaktayız. Böylece tercih etmiş olduğumuz sineklik tülü bir taraftan kolay temizlenebilen diğer taraftan da anti bakteriyel özelliği bünyesinde barındıran bir çözümdür.
En Sağlam Pendik Sineklik Çeşitleri
Sadece sinek ve sivrisinek için değil haşerelere karşı da etkili olan menteşeli sineklik evlerde ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Dış alanla evin hava sirkülasyonunu kesmeyen çözümlerimiz ev içerisindeki hijyen standartlarını arttırmaktadır. Bu bakımdan ön plana çıkan pimapen sineklik çözümlerinde ergonomik tasarımlara önem vermekteyiz. Özellikle balkonlu olan evlerde uyguladığımız kapı sineklik üretiminde cam balkonlar için de farklı kolaylıklar sunmaktayız. Sadece yaz ayları için değil kış mevsiminde de etkili olan Pendik sineklik uygulamalarımız teknik kadromuzun ölçüm işlemi ile başlatılıp montajla neticelendirilmektedir. Pendik sineklik fiyatları makul seviyelerde tutularak satış sonrası sunmuş olduğumuz servis desteğimizden de faydalanabilirsiniz.

Balkon Kapı Sineklik Uygulamaları
Binalarda giderek büyümekte olan balkonların sivrisinek ve haşerelere karşı korunabilmesi için kapı sineklik üretimi yapmaktayız. Sadece balkon kısmında değil teraslarda kış bahçelerinde ve sundurmalarda da uygulamalarımız kullanılabilmektedir. Pendik sineklik modelleri binanın yapısına ve müşterilerimizin kişisel taleplerine göre çok hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Üretim portföyümüzde yer alan pencere sineklik uygulamalarında çevreye saygılı ürünleri tercih etmekteyiz. Bu bağlama uygun kullanmış olduğumuz sineklik tülü Alman patentli olup anti bakteriyel bir özellik taşımaktadır. Kolayca silinebilen tüllerle birlikte uzun bir kullanım da ortaya çıkmaktadır. Bizimle iletişime geçildiği andan itibaren teknik kadromuzun ölçüm işlemlerini tamamlaması ile birlikte imalata geçmekteyiz. Neticesini çok kısa bir sürede montajı yapılan sineklikler ile evleriniz daha rahat bir yaşam alanına dönüşmektedir. Pendik sineklik fiyatları sizin için oldukça uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara