Osmanbey Sineklik

İnsan sağlığını tehdit etmekte olan hususlardan birisi yaz döneminde artan sivrisineklerdir. Çeşitli bakterilerin vücuda girmesine sebep olan sineklerin önlenebilmesi için en doğal yöntem cam sineklik uygulamaları olmaktadır. Sivrisineklerin haşerelerin ve karasineklerin giriş yeri olan camlarda önlem alınabilmesi için pencere sineklik çözümleri üretmekteyiz. Osmanbey sineklik modelleri oldukça geniş tutularak sadece pencereler için değil aynı zamanda balkon kapıları için de farklı alternatif ürünlerimiz bulunmaktadır. Böylece üretmiş olduğumuz kapı sineklik ürünlerimizle de gerek evlerdeki balkonların gerekse pencerelerin korunaklı hale getirilmesini sağlamaktayız. Böylece bahar ve yaz akşamlarında rahat bir şekilde oturabileceksiniz.

ara

Sürgülü Sineklik
Özellikle küçük ebatlı olan evlerde kullanılacak olan sineklik modelleri daha minimize çözümlere dönüştürülmelidir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız sürgülü sineklik uygulamalarıyla pratik çözümler üretmektedir. Pencerelerde ve kapılarda uygulanan sürgülü sineklikler iki yana hareket ettirilerek kolayca açılıp kapatılabilmektedir. Yine pratik çözümlerimiz arasında yer almakta olan plise (pileli, akordiyon) sineklik üretimimiz de oldukça beğenilmektedir. Son derece şık olan pileli sineklikte renk alternatifini de geniş tutmaktayız. Pencerelerde ve kapılarda uyguladığımız modelimizde %100 oranında sinek ve haşerelere karşı önlem alınmaktadır. Firmamızın üretim portföyünde yer alan stor sineklik de mutlaka görülmesi gereken bir üründür. Ürünümüzde kullandığımız horoz kilit sistemi frenleme opsiyonları sinekliklerin ömrünü uzatırken kullanım konforunu da beraberinde getirmektedir.
Menteşeli Sineklik ve Dayanıklı Çözümler
Sivrisineklerle mücadele ederken kalıcı çözümler isteniyorsa menteşeli sineklik size uygun demektir. Pencere ile birlikte açılıp kapanabilen menteşeli sineklikler sadece yaz aylarında değil kış mevsiminde de iyi sonuç vermektedir. Ayrıca sinekliklerde kullanmış olduğumuz sineklik tülü de birinci sınıf malzemelerden imal edilmektedir. Silinebilen özelliğiyle ve anti bakteriyel yapısıyla dikkat çeken malzemelerle ürettiğimiz pimapen sineklik çözümlerimiz istenen ebatlarda üretilebilmektedir. Bu şekilde Osmanbey sineklik çözümlerinde hem modern ve pratik hem de fonksiyonellik ön planda tutulmaktadır. Ayrıca firmamızın belirlemiş olduğu Osmanbey sineklik fiyatları oldukça makuldür. Böylece her ihtiyaca farklı sineklik çeşitleri ile hitap etmekteyiz. Çevreye duyarlı uzun ömürlü kolay temizlenebilen her türlü iklimde kaliteli sonuç veren sineklik çeşitleri ile bölge halkına hizmet sunmaktayız.

Balkon Kapı Sineklik Uygulamaları
Binalarda giderek büyümekte olan balkonların sivrisinek ve haşerelere karşı korunabilmesi için kapı sineklik üretimi yapmaktayız. Sadece balkon kısmında değil teraslarda kış bahçelerinde ve sundurmalarda da uygulamalarımız kullanılabilmektedir. Nişantaşı sineklik modelleri binanın yapısına ve müşterilerimizin kişisel taleplerine göre çok hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Üretim portföyümüzde yer alan pencere sineklik uygulamalarında çevreye saygılı ürünleri tercih etmekteyiz. Bu bağlama uygun kullanmış olduğumuz sineklik tülü Alman patentli olup anti bakteriyel bir özellik taşımaktadır. Kolayca silinebilen tüllerle birlikte uzun bir kullanım da ortaya çıkmaktadır. Bizimle iletişime geçildiği andan itibaren teknik kadromuzun ölçüm işlemlerini tamamlaması ile birlikte imalata geçmekteyiz. Neticesini çok kısa bir sürede montajı yapılan sineklikler ile evleriniz daha rahat bir yaşam alanına dönüşmektedir. Nişantaşı sineklik fiyatları sizin için oldukça uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın