Nişantaşı Sineklik

Salgın hastalıklar alerjik reaksiyonlar iltihaplı problemlere sebep olmakta olan sivrisinek ve haşerelere karşı evlerde tedbir almak gerekmektedir. Özellikle artan yaz sıcakları ile birlikte ön plana çıkmakta olan sinek probleminde firmamız devreye girmektedir. Sancaktepe sineklik modelleri her ihtiyaca ve bina türüne uygun olarak üretilmektedir. Üretim bandında yer alan cam sineklik uygulamaları son derece pratiktir. İmalatı kısa sürede gerçekleşmekte olan kapı sineklik çözümleri de bütün evlerdeki balkon sistemlerine entegre edilebilmektedir. Bu şekilde üretmiş olduğumuz menteşeli sineklik uygulamaları da daha kalıcı ve dayanıklı çözümlerimiz arasında yer almaktadır. Böylece özellikle bahar ve yaz mevsimlerinde evlerde rahat bir şekilde oturmanıza olanak tanınmaktadır.

ara

Pencere Sineklik
Evlerde sinek ve haşerelerin en çok giriş yaptığı yerlerden birisi olan pencere bölümünde pencere sineklik modelleri ile tedbir alabilirsiniz. Sancaktepe sineklik uygulamaları çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde imalat portföyünü geliştirmiş durumdadır. Bundan dolayı firmamızla iletişime geçildiği andan itibaren ölçüm işlemleri teknik kadromuz tarafından yerine getirilmektedir. Bu şekilde pimapen sineklik üretiminde sıfır hata payı ile imalat gerçekleştirmekteyiz. Üretim portföyümüzde yer alan bütün sineklik çeşitleri yapının pencere ve kapı kısmına birebir uyum sağlamaktadır. Hiçbir şekilde ergonomi sorunu yaşamayan uygulamalarımızda kullanılan malzemelerde de hassasiyet gösterilmektedir. Özellikle sineklik tülü noktasında hem dayanıklı hem de dekoratif çözümlere yönelmekteyiz.
Evlerde Sürgülü Sineklik Konforu
Kullanmak istediğiniz sinekliğin evin doğal görünümünü bozmasın istemiyorsanız çözümlerimiz arasında yer alan sürgülü sineklik size uygun olmaktadır. Renk alternatifinin geniş tutulduğu sürgülü sinekliklerde kaliteli kilit sistemleri ve fren mekanizmaları da bulunmaktadır. Böylece uzun ömürlü olan stor sineklik gibi modellerimizle evin dekoratif görünümüne de katkı sunmaktayız. Bu bakımdan ön plana çıkmakta olan plise (pileli, akordiyon ) sineklik ürünümüze mutlaka göz atmalısınız. Sadece pencerelerde değil balkon bölümlerinde de uygulanabilen bu modelimizde ebat alternatifini de geniş tutmaktayız. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği andan itibaren hem fonksiyonel hem de dayanıklı olan uzun ömürlü çözümleri uygun fiyatlarla sunabilmekteyiz. Belirlemiş olduğumuz Sancaktepe sineklik fiyatları oldukça makul seviyelerde yer almaktadır.

Balkon Kapı Sineklik Uygulamaları
Binalarda giderek büyümekte olan balkonların sivrisinek ve haşerelere karşı korunabilmesi için kapı sineklik üretimi yapmaktayız. Sadece balkon kısmında değil teraslarda kış bahçelerinde ve sundurmalarda da uygulamalarımız kullanılabilmektedir. Nişantaşı sineklik modelleri binanın yapısına ve müşterilerimizin kişisel taleplerine göre çok hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Üretim portföyümüzde yer alan pencere sineklik uygulamalarında çevreye saygılı ürünleri tercih etmekteyiz. Bu bağlama uygun kullanmış olduğumuz sineklik tülü Alman patentli olup anti bakteriyel bir özellik taşımaktadır. Kolayca silinebilen tüllerle birlikte uzun bir kullanım da ortaya çıkmaktadır. Bizimle iletişime geçildiği andan itibaren teknik kadromuzun ölçüm işlemlerini tamamlaması ile birlikte imalata geçmekteyiz. Neticesini çok kısa bir sürede montajı yapılan sineklikler ile evleriniz daha rahat bir yaşam alanına dönüşmektedir. Nişantaşı sineklik fiyatları sizin için oldukça uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara