Maltepe Sineklik

Kalabalık şehir hayatı birbirine yakın olan binalar yeşil alanın azalması gibi pek çok sebeple beraber tabiat dengesi bozulmakta haşere böcek ve sinekler artış göstermektedir. Özellikle sıcak yaz mevsimlerinde yaşanan bu problemin önüne geçebilmek için firmamızın pencere sineklik üretimi dikkat çekmektedir. Günümüzde pencere sistemlerinde daha çok Pimapen dediğimiz uygulamalar ön plana çıktığı için firmamız da üretim portföyünde Pimapene uyumlu dolan sineklik çeşitlerine ağırlık vermektedir. Maltepe sineklik modelleri son derece modern ve ekonomik uygulamalar olarak yöre halkına hitap etmektedir. Pimapen sineklik çeşitlerinde esnek bir üretim profili firmamız bünyesinde yer almaktadır. Böylece ölçü alımı sırasında evinizde bulunan pimapenleri değiştirmek zorunda kalmadan sizin için alternatif çözümler üretebilmekteyiz.

ara

Stor Sineklik
Evlerin dekoratif ve güzel görünümünü bozmadan sineklere karşı etkin çözüm üretebilmek için firmamız stor sineklik uygulamalarına yönelmektedir. Böylece oldukça pratik bir şekilde üretilmiş olan stor sinekliklerde ürün alternatifini geniş tutmaktayız. Ayrıca horoz kilit sistemi ile birlikte kullanılmakta olan sineklik tülü de oldukça kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Stabil olan çözümlerimiz arasında yer alan menteşeli sineklik uygulamaları her türlü pencere ve kapı sistemine uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca Pimapen sineklik üretiminde açılır ve kapanır sistemler ile beraber stabil olan çözümler de firmamız tarafından müşterilere tavsiye edilmektedir. Sadece camlar için değil kapılar için de farklı çözümler firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Kapı sineklik üretiminde PVC ve alüminyuma entegre edilebilen ürünlerimiz bulunmaktadır.
Birbirinden Farklı Sineklik Çeşitleri
Büyük pencere sistemlerinde ve cam balkon uygulamalarında kullanılmakta olan sürgülü sineklik çözümlerimiz son derece beğenilmektedir. Böylece sıcak yaz akşamlarında rahat bir şekilde evinizde otururken sinek ve haşerelere karşı tedbir almış olacaksınız. Ayrıca tercih etmiş olduğumuz sineklik çeşitleri için anti bakteriyel malzemeleri ön plana çıkartmaktayız. Çevreye duyarlı olan cam sineklik çözümlerinde dayanıklı malzemeler tercih edildiği için uzun yıllar deforme olmayan ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Plise (pileli, akordiyon ) sineklik firmamız tarafından üretilmekte olan en modern sistemlerden birisidir. Maltepe sineklik ürünlerimizde garantili opsiyonları müşterilerimize tanımlamaktayız. Ayrıca her bütçeye hitap eden Maçka sineklik fiyatları da oldukça makul seviyelerde yer almaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın