Levent Sineklik

Yaşam alanlarımız olan evlerin özellikle yaz mevsiminde sivrisinek ve haşerelerden korunabilmesi için kaliteli sineklik çözümlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız son derece modern sineklik çeşitleri ile geniş bir müşteri topluluğuna hitap etmektedir. Levent sineklik çözümlerinin tamamında son derece modern ve efektif ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Evlerin pencerelerinde kapılarında ve balkon bölgesinde kullanılmakta olan sineklik çeşitlerinde kaliteli uygulamaları ön plana almaktayız. Müşterilerimiz bizimle irtibata geçtiği anda teknik kadromuz ölçü alma işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece hatasız bir şekilde kapı sineklik ve diğer tüm bölgelerdeki sineklik çeşitlerini üretip montajını gerçekleştirmekteyiz.

ara

Pencere Sineklik
Özellikle sıcak yaz günlerinde artmakta olan sivrisinek karasinek ve haşerelere karşı mücadele etmede kullanılacak olan kimyasallar ev halkına zarar verebilmektedir. Bu bakımdan en sağlıklı çözümlerden birisi olan pencere sineklik uygulamaları son derece rağbet görmektedir. Cam sineklik çeşitlerinin tamamında kullandığımız tüller dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Böylece sadece yaz mevsiminde değil kış aylarında da dışarıdan eve girecek olan bütün haşerelere sineklere karşı tedbir alınmış olacaktır. Evinizde bulunan bütün Pimapen sistemlerine uyumlu olarak üretmiş olduğumuz pimapen sineklik uygulamaları %100 oranında başarı sağlamaktadır. Oldukça pratik bir uygulama olan stor sineklik yine firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden birisidir. Yukarı ve yatay bir şekilde açılıp kapanabilen sürgülü sineklik çeşitleri sadece pencerelerde değil kapı sistemlerinde de kullanılabilmektedir. Levent sineklik modelleri içerisinde yer alan tüm sineklik tipleri kullanılan malzeme kalitesi ile birlikte uzun bir kullanım vaat etmektedir.
Ekonomik Levent Sineklik Fiyatları
Günümüz inşaatlarında yaygınlaşmakta olan Fransız balkon ve cam balkon türlerinde özel sineklik çözümlerine yönelmek gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan plise (pileli, akordiyon ) sineklik modeli hem fonksiyonelliği ile hem de görünümüyle beğeni kazanmaktadır. İstenen renkte üretebilmiş olduğumuz bu modelle birlikte özellikle balkon kısımlarındaki dekoratif şıklık ortaya çıkartılmaktadır. Daha sağlam ve kalıcı ürünler için genellikle menteşeli sineklik tercih edilmektedir. Kullanmış olduğumuz bütün sinekliklerde anti bakteriyel özellik ön plana çıkarken sineklik tülü noktasında da Alman çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız. Son derece ekonomik Levent sineklik fiyatları ile huzurlu bir yaz geçirmeniz için katkı sunmaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara