Kavacık Sineklik

Araştırma sonuçları sineklerin bazı insanlara daha fazla yöneldiğini ortaya koymakla birlikte gerek rahatsız edici sesi gerekse mikrop taşıyarak insan sağlığını tehdit etmesi sebebiyle sinekler herkesin uzak durmak istediği canlılardır. Sineklik çeşitleri arasından yapılacak bir tercih gereken korumayı uygun bir maliyetle gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Kavacık sineklik fiyatları hakkında firmamızdan bilgi edinebilirsiniz. Fiyatları belirleyen birçok etmen bulunduğundan ve bu etmenler arasında model seçimi önemli bir paya sahip olduğundan Kavacık sineklik modelleri hakkında da bilgi sahibi olmanız yaklaşık maliyet ile ilgili fikir verecektir. Malzeme ve işçilik kalitesinin her üründe olduğu gibi sineklikte de önemli olması Kavacık sineklik yapımı için firmamızı tercih etmeniz için yeterli bir sebeptir. İmalat ve montajda önde gelen firmalar arasında yer alan firmamız pimapen sineklik ve diğer zengin ürün çeşidi ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlayacak uygulamalar gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

ara

Plise (Pileli, Akordiyon) Sineklik
Fransız balkonlarda yaygın olarak tercih edilen ve cam balkonlar ile dışa açılan balkon kapısı gibi alanlar için de basit açılıp kapanma şekli ile ideal bir ürün olan plise (pileli, akordiyon) sineklik çeşitleri açıkken dahi fazla yer kaplamaması ve tek parmakla açılması ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Alüminyum profil olarak üretilen bu modeller pencere sineklik olarak kullanılmak istendiğinde farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Sineklik tülü plise modellerindeki en fazla yıpranmaya maruz kalan bölümdür ve Almanya’da üretilmektedir. İstenen renklere boyanabildiğinden dekorasyon ile de uyumlu hale getirilmesi ve koruma işlevine ek olarak estetik bir işlev üstlenmesi söz konusu olmaktadır.
Cam ve Kapı Sineklik Modellerinde Zengin Seçenekler
Firmamız tarafından üretimi ve montajı yapılan cam sineklik modelleri ile kapı sineklik çeşitleri için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Mekânınız darsa ve ekstra yer kaplayacak bir uygulamaya yer vermek istemiyorsanız sürgülü sineklik tercih edebilirsiniz. Sinekliğinizin aynı zamanda şık görünmesini arzu ediyorsanız model seçiminizde stor sineklik öne çıkabilir. Panjur ya da korkuluk gibi bir engel bulunmadığı takdirde her türlü pencere ve kapınızda kolay montaj avantajı sunan menteşeli sineklik modellerini kullanabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın