Fikirtepe Sineklik

Sıcak iklimleri seven insanların en çok sevdiği mevsim yaz mevsimidir. Senenin geri kalan kısmında yaz mevsiminin gelmesi ve rahatlamaları için hayaller kurmaktadırlar. Ancak yaz ayları beraberinde birçok haşereyi ve sivrisineği de getirmektedir. Sivrisinekler ve haşereler de insanlar için oldukça büyük rahatsızlıkları beraberinde getirebilmektedirler. Bilim adamlarının yaptıkları açıklamalara göre sivrisinekler en çok insanlar ile beslenmeyi tercih etmekteler. Bu sebep ile yaz aylarında hemen hemen hiç kimse evlerde cam ya da pencere açamamaktadır. Ancak firmamız üretmiş olduğu Fikirtepe sineklik modelleri sayesinde müşterilerimize cam sineklik ve pencere sineklik hizmetini sunmaktadır. Kullanılan sıfır geçirgenliğe sahip sineklik tülü sayesinde hiçbir haşerenin içeri geçmesine izin vermemektedir. Siz de Fikirtepe sineklik üreticisi firmamız sayesinde yaz aylarında evlerinizde sivrisineklerden ve diğer haşerelerden kurtulabilirsiniz.

ara

Fikirtepe Sineklik
Sineklikler yaz aylarında hayatımızı kolaylaştıran, daha sağlıklı ve daha ferah bir ev ortamına kavuşmamızı sağlayan yegane araçlardır. Sineklik çeşitleri sayesinde yaz aylarında evlerin içerisine sivrisinek ve diğer haşerelerin girmesi engellenir. Böylelikle ev sakinleri gönül rahatlığı ile pencerelerini açabilme imkanına kavuşmaktadırlar. Firmamız tarafından üretilen kapı sineklik ürünleri kapılara monte edilebilme özelliğine sahip ve en sık tercih edilen ürünlerimizden bir tanesidir. Pİmapen kaplamalı camlar ve kapılar için firmamız özel olarak pimapen sineklik ürünü geliştirmiştir. Bu ürün sayesinde tüm pimapen kaplamalarınızda gönül rahatlığı ile sineklik ürünü kullanabilirsiniz. Üstelik en uygun Fikirtepe sineklik fiyatları ile tüm sineklik ürünlerimize kavuşabilirsiniz.
Fikirtepe Sineklik Çeşitleri Arasından İstediğinizi Seçin
Çeşitli sineklik ürünlerimiz arasında üretimini en son gerçekleştirmiş olduğumuz plise (pileli, akordiyon) sineklik ürünümüz en şık ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca sahip olduğu katlanabilme özelliği ile de hiçbir şekilde yer kaplamaz. Bu sayede müşterilerimiz tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Stor sineklik ürünümüz de plise ürünümüzün dikey olarak uygulanmış hali olarak adlandırılabilir. Daha çok pencere uygulamalarında kullanımı tercih edilmektedir. Menteşeli sineklik çözümümüz diğer ürünlerimizden tamamen farklı olmakta, menteşe sayesinde bir kilit sistemine sahiptir ve tıpkı bir kapı gibi çalışmaktadır. Son olarak sürgü sineklik çeşidimiz mevcuttur.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara