Akatlar Sineklik

Akatlar, İstanbul’un elit semtlerinden biri olarak birçok farklı sitenin yerleşim alanı olarak sunulduğu bölgelerden biridir. Siteler kapsamında apartman dairelerinin kullanılması ile birlikte ev sakinleri özellikle ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında havalandırma sağlamak ve serinlemek için balkonları kullanmakta ve kapı ve pencereleri açık bırakmaktadır. Bu durumda özellikle sinek gibi istenmeyen haşerelerin ve sivrisinek sıkıntısının önlenebilmesi için Akatlar sineklik modelleri kullanılması avantaj oluşturabilir. Sineklik ürünleri firmamız tarafından uygulanırken kapı noktasında; ahşap, cam ve pimapen kapı ve pencereler ile cam balkon gibi birçok kısımda farklı ürünler tercih edilmektedir. Bu nedenle kullanım alanına göre pencere sineklik ve kapı sineklik ürünleri farklılık göstermektedir. Bu farklılık kullanım şekillerine de yansıyan bir durum olarak görülür.

ara

Akatlar Sineklik
Genellikle evlerin salon ve oturma odası gibi kısımlarında pencerelerin açılması noktasında sineklik bulunması sivrisineklerden korunma sağlamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen pimapen pencereler için özel bir şekilde üretilmiş pimapen sineklik ürünleri de farklı kullanımlar göstermektedir. Pimapen pencereler üzerinde kullanılabilecek sineklik çeşitleri genellikle yeni bir sistem olarak stor sineklik şeklinde tercih edilmektedir. Stor ürünler çok pratik bir şekilde kullanıma sahip olmak ile birlikte daha estetik bir görünüm de oluşturmaktadır. Ayrıca pencere kısımlarında kullanılan Akatlar sineklik ürünleri gibi evlerin oda ve balkon kapılarında da genellikle menteşeli sineklik ve sürgülü sineklik kullanılmaktadır.
Uygun Akatlar Sineklik Fiyatları İle Rahat Bir Yaz
Yaz aylarında rahat bir mevsim yaşayabilmek için sivrisineklerden uzak bir ev ortam oluşturulmalıdır. Bu ortamın elde edilmesi için kapı ve pencerelerde doğru bir şekilde sineklik uygulamaları yapılmalıdır. Genellikle evlerin balkon kapılarında plise (pileli, akordiyon) sineklik kullanılmakla birlikte cam sineklik ürünleri içinde birçok farklı model bulunmaktadır. Bu sayede evler için ve işyerleri için rahat bir yaz mevsimi geçirmek açısından istenilen şekilde sineklik çeşitleri seçimi yapılarak uygun Akatlar sineklik fiyatları ile birlikte kullanım sağlanabilir. Firmamız piyasaya göre çok uygun fiyatlarla, profesyonel bir montaj yaparak ve garanti sunarak ürün sunumu gerçekleştiren profil ve sineklik tülü için sağlıklı ve kaliteli malzeme tercihi yapmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın