Pvc Pencere Emniyet Kilidi

Pvc Pencere Emniyet Kilidi

PVC pencere ve kapılar için kullanılan emniyet kilitleri kapıların ve pencerelerin dışarıdan açılmasını zorlaştıracak şekilde güvenli şekilde yapılır. Çocuklu aileler içinde faydalı olan emniyet sistemleri balkon kapılarında ve pencerelerinde kullanılması olası kazalara karşı koruma sağlar. Anahtarlı yapısıyla pencere istendiğinde tam açılabilir veya kilitlenerek kısıtlı açılım gerçekleşir. PVC’den yapılan tüm pencerelerde kullanılabilen PVC Pencere Emniyet Kilidi dayanıklı olduğu için güvenliğiniz için gerekli olabilir. Düşük maliyetle takılabilen emniyet kilidi beş renk seçeneğiyle pencerelerinize uyum sağlar. Emniyet kilidini uygun fiyatlarla taktırabilir ve güvenilir ortamlarda rahat edebilirsiniz.

Pencerelerde Alınması Gereken Önlemler

Pencere güvenlik kilitleri evinizi dışarıdan gelebilecek hırsızlık tehlikelerine karşı da korur. PVC’lerde emniyet mandalı kullanarak çifte güvenlik sağlayabilir ve ailenizle güvenli şekilde yaşayabilirsiniz. Güvenlik kilitleri sayesinde evleriniz daha güvenilir hale dönüşecektir. Uygun fiyatlarda alabileceğiniz emniyet kilidini cazip işçilik maliyetiyle pencerenize taktırdığınızda hem dış etkenlere hem de evde çocukların tehlikelerden korunması için kullanabileceksiniz.

Evlerimiz, işyerlerimiz hırsızların her zaman odak noktasıdır. Herkesin korkulu rüyası olan güvenlik sorunu uykuları kaçırabiliyor. Hırsıza karşı pencere kilidi kullanarak olası hırsızlık vakalarından korunmuş olacaksınız.  Emniyet kilitleri takılacak yer belirlendikten sonra daha sağlam güvenlik için pencerenin ortasına doğru takılması gerekir. Kilit pencerenin kasa kısmına yerleştirilir ve vida delikleri işaretlenir. Emniyet kilidini sabitlemek için iki vidayı sıkarak sağlamlaştırmak gerekir. Vidalar sıkıldıktan sonra vida kapakları takılır ve pencereler daha güvenli hale gelir. Emniyet kilitlerinin basmalı, çekmeli ve alarmlı modelleri içerisinden seçim yapılabilir. Pencere emniyet kilidi nasıl takılır sorularına verilebilecek en güzel cevabın işin ustası tarafından takılabildiği ve böylelikle güvenliğin en iyi şekilde sağlanabilir hale gelir.

pimapen cocuk kilidipimapen emniyet kilidiPvc Pencere Emniyet Kilidi

Evinizin Güvenliği İçin Emniyet Sistemleri

Pencere emniyet sistemleri sağlam olmayan ve kolaylıkla açılabilen pencerelerde evinizi güvenlik altına almak için gerekli olan sistemlerdir. Evinizi daha güvenli hale getirme kararı alanlar için pencerelerde kullanılan emniyet sistemleri işe yarayacaktır. Hırsızlar için giriş yeri olabilen pencereler aynı zamanda çocukları olanlar içinde emniyetli hale getirilmesi gerekir.  PVC yaptırırken isteğe bağlı olarak güvenli şekilde yaptırılan pencereler, var olan PVC’lerde bulunmadığı için sonradan da taktırılabilir. Yeni yaptıracaklar ise güvenlikli pencere, sürme ve paralel sürme seçeneklerine sahiptir. Güvenlikli pencereye sahip olmak için pek çok faktöründe bulunması gerekir. PVC Pencere Emniyet Kilidi için güçlü profillerden oluşan sistem seçilerek, güvenlikli donanımlara, kilitli kollara, güçlendirilmiş destek saçlarına sahip olmalıdır.

Düşük Maliyetlerle Evinizi Güvenceye Alın

Anahtarlı pvc pencere emniyet kilidi havalandırmanın en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engeller ve çocuklar için oldukça güvenli ortam sağlar. Anahtarla açıldığı için tam güvenlik sağlayan emniyet kilitleri hırsızların girişini engellemek için en düşük maliyetlerle alınabilecek önlemdir. Çocuklu aileler için son derece güvenli olan sistemin kurulabilmesi için yardıma ihtiyacınız olduğunda işinin ustası ekibimiz yanınızda olacaktır. PVC Pencere Emniyet Kilidi olarak emniyet kilitlerinin en güvenlisini takan ustalarımız sizin zahmete girmeden evinizin güvenliği için gerekeni yapacaktır.

PVC Sistemleriniz İçin Emniyet Sistemleri

PVC Emniyet Kilidi hırsızlara karşı önlem almanın en güvenli yolu oluyor. Hayatımızın gerçeği olarak ortaya çıkan evimize yabancı birinin girebilme ihtimaline karşı tedbir almak adına güvenli kapı ve pencerelerin kullanılması gerekiyor. Pencerelerini yeniden yaptıracaklar için emniyetli sistemlerle donatılmış olanların tercih edilmesi, ilerde size ek masraf çıkarmaz. Evinizde kullanılan PVC’leri yeni baştan yaptırmak maliyetli olacağı için var olan PVC’lerinizin güvenliğini sağlayarak evlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Evinizin güvenliği sadece dışarıya çıkıldığında değil evinizde otururken bile önemsenmesi gereken ve üzerinde düşünülmesi gereken konu olabiliyor.

PVC Emniyeti İçin Bizi Arayın

PVC kapılarınızda, pencerelerinizde güvenlik tedbirlerini arttırmak için ciddi önlemler almayı düşündüğünüzde ustalarımız sizler için elinden geleni fazlasıyla yerine getirecektir. Güvenlikli sitelerde yaşayanlar için sorun olmayan güvenlik konusu, güvenlikli sitede oturmayanlar için evlerini daha güvenilir hale getirmek alınabilecek önlemlerdir.  PVC Pencere Emniyet Kilidi taktırmak için bizimle iletişime geçebilir ve ailenizi dış tehditlere karşı koruma altına alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak olan PVC emniyet sistemleri işyerimizden hizmet aldığınızda çok kolay çözüme ulaşacaktır.

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın