Tarabya Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Tarabya Pimapen Tamiri

Tarabya sırtlarında soğuk ve rüzgarın evinize girmemesi için Tarabya pimapen tamiri firmamızın iletişim numarası muhakkak ki elinizin altında olmalıdır. İstanbul’un gözde semtlerinden olan Tarabya’da ısı yalıtımı ve ses yalıtımı için pvc pencereler ve ısıcamlar çok tercih edilmektedir.  Bu da her an bir pimapen tamircisine ihtiyaç duyabileceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun yıllardır pimapen tamiri hizmeti veren firmamızdan kaliteli ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

ara

Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından oldukça çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bu sayede pimapenlerinizle ilgili maruz kaldığınız sorunları çözmeyi hedeflemekteyiz. Isıcam değişimi, pimapen değişimi, kapı kolu ve kilit değişimi, çocuk ya da hırsız kilidi takılması, çift açılır cam sistemi yapılması, sürgülü kapı tamiri, menteşe ve ispanyolet değişimi gibi pek çok hizmet sunulmaktadır.
Tüm bu tamirlerin yapılması esnasında gerekli olan ekipman firmamız tarafından getirilmektedir. Aradığınız zaman sorunu tanımlamanız halinde gerekli olan yedek parçalar da temin edilecektir. Böylece tamir aşamasında zaman kaybetmemek için hazırlıklı olarak gelinecektir. Tarabya pimapen parçası temini yapılarak, kaliteli ve uygun ürünlerle tamir gerçekleştirilecektir.

Hırsız Kilidi ve Çocuk Kilidi

Günümüzde hırsız kilidi kullanımı bir lüks olmaktan çıkarak artık bir ihtiyaç halini almıştır. Özellikle müstakil ve bahçeli evler için hırsız kilitleri bir zarurettir diyebiliriz. Böylece bahçe kapısı ya da pencerelerden korkmanıza gerek kalmayacaktır. Kapı ve pencereler takılan hırsız kilitleri sayesinde geceleri güven içinde uyuyabilirsiniz.
Çocuklu evlerde de çocuk kilidi kullanımı şarttır. Yüksek binalarda çocuğun düşme ihtimaline karşılık pencere ve balkon kapılarında çocuk kilidi kullanımı şarttır. Bahçe katı olan yerlerde ise çocuğun kendiliğinden dışarıya çıkarak kaybolmaması için çocuk kilidi kullanılması gerekmektedir.
Tarabya hırsız kilidi taktırmak ya da çocuk kilidi taktırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bozulan kilitlerin değişim ve tamiri için de firmamızı arayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Firmamız pimapen tamiri konusunda İstanbul’un sayılı firmaları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise sunulan hizmetlerdeki kalitemizdir. Uzun zamandır bu işi yapıyor olmanın verdiği tecrübe ve özgüven ile işimizi her geçen gün daha iyi yapıyoruz. Siz de kaliteli hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara