Maltepe Pimapen Tamiri


Pimapen Tamiri

Maltepe Pimapen Tamiri

Pimapenlerinizde oluşabilecek her türlü tadilat işi için Maltepe pimapen tamiri firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Pimapenlerde oluşan çatlak, kırık ya da arızaları tamir ettiğimiz gibi ısı yalıtımı, çift açılır pencere değişimi gibi hususlarda da destek alabilirsiniz. Tamir ve parça değişimleri, cam değişimleri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.


ara

Pimapen Arıza Tamiri

Pimapenler en çok kapı ve pencerelerde tercih edilseler de cam balkonlar, duş kabinleri, bakliyat dolapları, kombi dolapları gibi pek çok yerde de kullanılmaktadır. Bu eşyaların uzun süreli kullanımları halinde ise contalarda gevşeme, kapı kollarında arızalar olabilmektedir. profesyonel ustalarımız ise bu arızaları en kısa sürede başarı ile tamir edebilmektedir.
Uzun süre kullanılan pencereler, kapılar zamanla zor açılıp kapanmaya başlayabilir. Çok kullanıldıkları için de ayarı bozulabilir, kaymalar yaşanabilir. Bu durumlarda pencereler, kapılar yeniden ayarlanmalıdırlar. Bu ayarlamalar da firmamız tarafından yapılmaktadır. pimapen tamircisi Maltepe sayesinde tüm kapı, pencereleriniz düzgün şekilde açılıp kapanacaktır.

Pimapen Parça Temini

Pimapenlerde oluşan arızların tamiri mümkünse kolaylıkla ustalarımız tarafından tamir edilecekleridir. Bazen de parçaların kırılması, aşınması nedeniyle sorunlar yaşanabilir. Bu durumlarda tamir için parça değişimi şarttır. Bunun için gerekli olan pvc kolu, menteşe, kilit, çift açılım aksesuarları, zamak, ispanyolet, conta gibi tüm malzemeler bulunmaktadır.
Her marka pimapenler için uyumlu olan parçalar bulunmaktadır. Maltepe pimapen tamiri ile tüm marka pimapenler sağlam şekilde tamir edilmektedir. Zaten pimapenlerin markası kalitesini, modelini etkiliyor olsa da kullanılan parçalar ve temel olarak tasarımları aynıdır.

Çift Açılır Pencere

Şimdilerde yeni yapılarda tercihe dilen pimapenler çift açılır şekilde tercih edilmektedir. Ancak daha önceden yaptırılmış olanlar tek açılır şekildedir. İsteğiniz halinde bu pencerelerin çift açılır pencereye dönüştürülmesi mümkündür. Üstelik bunun için birkaç aksesuar kullanımı yeterlidir. Köklü değişikliklere gerek yoktur.
Maltepe pimapen ustası arıyorsanız dilediğiniz zaman firmamızla irtibata geçerek ustalarımızın deneyim ve bilgisi ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Dilerseniz pencerelerinizde ısı yalıtımı da yapılmaktadır. Yine uzun yıllar kullanılan pencerelerde oluşan aşınmalar nedeniyle yalıtım özelliği azalmaktadır. Contalar gevşemekte ve görevini yerine getirememektedir.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz. Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara