Kısıklı Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Kısıklı Pimapen Tamiri

Üsküdar Kısıklı pimapen tamiri için firmamız uzun yılardır hizmet vermektedir. Üsküdar’ın lüks ve gelişen yüzü olan Kısıklı’da yükselen yepyeni binalarda pimapen tercih edilmektedir. bu sayede hem dayanıklı, uzun ömürlü ve ısı yalıtımlı bir sistem sağlanmaktadır.

ara

Pimapen Bakımı

Pimapenler oldukça uzun yıllar kullanımı mümkün olan dayanıklı ürünlerdir. Dikkatli şekilde kullanıldıkları takdirde sizi uzun süre rahat ettirir. Ancak bazen çok ve uzun süreli kullanımdan kaynaklanan arızalar olabilir. Bu arızları ise pimapen bakımı ile aşabilirsiniz.
Genellikle camların ya da kapıların kanatlarında kaymalar yaşanır ve tam olarak örtülmezler. Bu durumlarda yapacağımız küçük ayarlamalarla pimapeniniz ilk günkü gibi sağlıklı olacaktır. zamanla kullanım sonucu pimapenlerde contalar da yıpranabilir. Bu contaların değişimi de yapılarak ısı kaybı önlenecektir.

Pimapen Tamiri

Kısıklı pimapen tamircisi ustalarımız ile pimapenlerinizde meydana gelen tüm arızalar profesyonelce giderilmektedir. Pimapenler genellikle pencereler, balkon kapıları, balkon dolapları ya da kombi dolapları gibi alanlarda kullanılır. Bu ürünlerde genellikle kapı kolu ya da pencere kolu bozukluğu yaşanmaktadır. Bazen de kilitlerde yaşanan sorun dolayısıyla kilit değişimi gerekebilir. Tüm bu tamir işleri profesyonel ustalarımız tarafından kısa sürede yapılmaktadır.
Daha eski yıllarda yapılmış olan pimapanlerde genellikle tek açılır sistem bulunmaktadır. Sonraları ise çift açılır sistemler uygulanmaya başlanmıştır. Çift açılır sistemler oldukça kullanışlı olan sistemlerdir. Bu yüzden eski tip pencerelerinizin çift açılır hale getirilmesini isteyebilirsiniz. Bu konuda da sizin için hizmet vermekteyiz.
Birkaç aksesuar değişimi yaparak pencerelerinizin çift açılır hale getirilmesi mümkündür. oldukça kısa süren de size dağınıklık çıkarmayacak bir iştir. Bu yüzden tereddüt etmeyin, içiniz rahat olsun.

Çocuk Kilidi

Evinde küçük çocuğu olan kişiler için balkonlar ve pencereler oldukça risklidir. Yüksek katlardaki evlerde oturan kişiler bu yüzden oldukça tedirgindirler. Ancak bu katlara parmaklık yaptırmak pek hoş olmayacaktır. Bunun yerine çocuğunuz büyüyene kadar kullanacağınız önlem almak daha makuldür. Çocuk kilidi olan sistemler bu durum için oldukça idealdir.
Eğer sizin de küçük çocuğunuz varsa onun güvenliği için Kısıklı çocuk kilidi taktırmak en ideal çözümdür.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara