Kartal Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Kartal Pimapen Tamiri

Uzun süreli kullanım sonucu eskiyen ya da bozulan pimapenleriniz Kartal pimapen tamiri ile ilk günkü gibi sağlam olacaktır. Yeni yapılarda artık hep pimapen kullanılıyorken, eski yapılarda da çok sık kullanılan pimapenler nedeniyle pimapen arıza veya hasarları her çeşit binada söz konusu olabilmektedir. Firmamız tarafındansa bu pimapenlerin tüm arızaları giderilmekte ve parça değişimleri yapılmaktadır.

ara

Pimapen Arızları

Pimapenlerin en çok kollarında arıza söz konusu olmaktadır. zamanla yıpranan kollar nedeniyle kapı pencereler tam kapanamamaktadır. Bazen de menteşelerdeki sorunlar nedeniyle içeriye soğuk hava girebilmektedir. Bunların tamiri de oldukça önemlidir. Eski tip camlarda tek açılım sistemi söz konusudur. Eğer çift açılım isterseniz de işlem de kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Uzun süre kullanılan pimapenlerin açılıp kapanmasında sorunlar yaşanabilir. Bu durumda ise eve soğuk ve ses girecektir. Pimapen kanat ayarları da firmamız tarafından yapılmaktadır. pimapen tamircisi Kartal hizmetimiz ile pimapen kapı ve pencereleriniz daha güvenli şekilde çalışacaktır.

Pimapen Yedek Parça Değişimi

Firmamız tarafından pimapen tamiri esnasında lazım olabilecek olan yedek parçalar temin edilmektedir. Bazen küçük ama önemli parçaların kırılması, bozulması üzerine sorunlar yaşanabilir. Tamiri çözüm olmayıp parça değişimi gerekebilir. Bu durumlarda Kartal pimapen tamiri ile pimapenleriniz başarıyla tamir edilecektir.
Sürgülü kapılar, çift açılır pencereler, kapı ve pencere kolları ile kilitleri ya da contaları gibi pek çok pimapen türünde arızalar yaşanması olasıdır. Bu arızalarda sebep genellikle uzun süreli kullanım sonucu kırılan, bozulan ya da aşınan parçalardır. Mesela contalardaki gevşeklik nedeniyle içeriye soğuk, yağmur suyu ve ses girebilecektir. Bu durumlar mutlaka uygun yedek parçalarla temin edilmelidir. Aksi tekdirde beklenen verim sağlanamayabilir.

Pimapen Cam Tamiri

Camların kırılması eski ya da yeni olması fark etmeksizin her pimapende yaşanan bir ihtimaldir. Bazen görünmez kazalar bazen de şiddetli çarpmanın etkisiyle kırılan camların değiştirilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda Kartal camcı olarak da faaliyet gösteren firmamızı arayabilirsiniz. Adresinize gelerek ölçülerin alınması üzerine aynı kalite ve nitelikteki camlar camınıza ya da kapınıza uygun olarak ayarlanabilir.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın