İdealtepe Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

İdealtepe Pimapen Tamiri

Sizlere bu yazımızda İdealtepe pimapen tamiri hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizler de pimapen kapı veya pencerelerinizde sorun yaşıyor iseniz bizlerle iletişime geçerek bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Firmamız bu alanda yıllardır hizmet verdiği için en iyi yöntemleri ve en modern teknikleri kullanarak sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. İşte hizmetlerimizden bazılarını sizler için yazımızda bir araya topladık.

ara
Menteşe Değişimi
Uzunca yıllar boyunca kullanılan pimapenlerde zamanla aşınmalar meydana gelebilmektedir. Özellikle pencere ve kapıların dışarıya bakan ve yağmur kar gibi yağışlarla etkileşime giren taraflarında bu tür hasarlar daha fazla görülebilmektedir. Eğer çürümeye kadar varmış bir problem söz konusu ise bu durumda menteşe değişimi yapılmaktadır. Zira bu ısı izolasyonu için kaçınılmaz bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Sizler d böyle bir problemden şikayetçi iseniz bizleri arayarak kolay bir şekilde sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Cam Değişimi
Firmamız pimapen kapı ve pencerelerinde cam değişimi de gerçekleştirmektedir. Bu sayede eğer kırılmış veya çatlamış bir camınız var ise doğrudan bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Unutmayınız ki firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır ve böylelikle mağdur olmanızın da önüne geçilmiş olmaktadır.

Tamir ve Bakım Hizmetleri
Firmamız pimapen kapı ve pencere işlemlerinin bakımlarını ve tamirlerini yapmaktadır. Bu kapsamda sürgülü kapılar, çift taraflı açılan pencereler ve daha birçok model firmamız tarafından başarılı bir şekilde tamir edilmektedir. Bu tamir kapsamında kapı ve pencere kolları, contalar, menteşeler, vasistaslar ve kanatlar ayrıntılı bir şekilde elden geçirilmektedir. İnceleme sonucunda hasar tespit edilen parçalar itina ile değiştirilmektedir. Bu sayede de oldukça kaliteli ve kullanışlı kapı ve pencerelere kavuşmak mümkün olmaktadır.

Isı İzolasyonu
Firmamız pimapen ısı izolasyonu hizmeti de sunarak sizleri kışa ve soğuk havalara hazırlamaktadır. Böylelikle en çetin kış şartlarında dahi dışarıdaki havadan etkilenmeyecek ve çok az ısınma masrafı yapacaksınız. Bu durum da hem sizin tasarruf yapmanız anlamına gelecek hem de çevrenin daha az kirlenmesine vesile olacaktır.
Sizler de İdealtepe pimapen firması olarak bizlerden destek alabilir ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın