Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi

Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi

Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi,
Isı ve ses yalıtımı konusunda kaliteli pencere sistemi denildiği zaman akla gelen PVC pencere ve kapılar uzun yıllar kullanılabilecek kadar dayanıklıdır. Genel olarak yana doğru açılacak şekilde yapılan pimapen pencerelerde son yıllarda üretilen yeni modellerde üstten açılabilecek hale getirilmiştir.

ara

Pencere üzerinde iki türlü açılabilecek hale getirilen sistemler zaman içinde işlemi gerçekleştiren pencere kollarında eskimeler ve bozulmalar da yaşanabilmektedir. Kullanışlı olan ancak daha kolay bozulabilen çift seçenekli sistemlerde malzemelerin bozulması görev yapamamasına sebep olabiliyor. Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi yaptırarak soruna çözüm bulabilirsiniz.

Kapı ve Pencerelerinizin Kol Değişimi Yapılır

Eskisi gibi çalışmayan, görevini yerine getiremeyecek durumda olan pencereleriniz hem güvenlik hem de yalıtım açısından sakıncalı durumlar yaşatabiliyor. Bir an önce tamirini yaptırmanız ve soruna çözüm bulmanız gerekiyor.  Pvc kapı kolu nasıl değiştirilir diyenler için pvc pencere kollarının bozulmasında en kolay yol pencere kolunu yenisiyle değiştirmektir. Bu işlem için gereken malzemelerle ve iyi bir usta eliyle soruna çözüm için bizi arayabilirsiniz. Pencere kolunu kontrol ederek sorunun kaynağını bulacak olan ekibimizin en sık karşılaştığı sorun, kilidi bozulan ve menteşeleri gevşeyen kolun kullanılamaz hale gelmesi problemidir. Kolun sökülerek yerine yenisini monte edebilmek için bilgi ve tecrübe gerektirir.

Kapı Kolu Tamiri Nasıl Yapılır?

Pvc kapı kolu tamiri için kolun pencereye sabitlenmiş gövde kısmında bulunan vidalar sökülür ve yeni kolun gövdenin söküldüğü yere tam olarak oturup oturmadığına bakılır. Kolun tam oturması için sağa sola döndürülerek kontrolü yapılır. Kilit yerine tam olarak oturarak dönüyorsa kolun montajı yapılabilir.

Pimapen pencere kolu fiyatları uygun fiyatlarla alınabilir. Pimapenlerin aksesuarları piyasadan alınabileceği gibi tamir için bizi arayıp problemi söylediğinizde işyerimizden de temin edilebilir. Evlerde en çok kullanılan PVC malzeme olduğu için aksesuarları da uygun fiyatlarda bulunabiliyor. Firmamızı arayarak pvc pencere kolu boşa dönüyor şikayetleriyle de sık karşılıyoruz. Boşa dönen kolun tamiri de en çok karşılaşarak yaptığımız problemler arasında yer alıyor. Kısa sürede yapılacak kol değişimleri deneyimli ustalarımız sayesinde çözüme kavuşuyor.

Kapı ve Pencere Tamir ve Montajı

Pimapen kapı nasıl sökülür sorularıyla karşı karşıya kaldığımız zaman bu işin profesyonel ustaları tarafından eski kapı yerinden çıkarılarak yerine yenisi takılabildiği gibi geren tamiri de yine ustalar tarafından yapılıyor. Evlerde ve ofislerde yaygın olarak kullanılan Pvc kapılar kolay şekilde temin edildiği ve az maliyetli olduğu için daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Uzun ömürlü kullanım için ve uzun süre problem çıkarmaması için montajının dikkatli şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Pimapen camı nasıl sökülür sorusu içinde bu konuda uzman olan ve eskisini kolaylıkla çıkarıp yenisini takabilen ustalarımız size yardımcı olma konusunda elinden geleni kısa sürede yapacaktır.

Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimipimapen kapı kolupvc pencere kolu

İşinin Ustası Ekibimiz Kısa Sürede Çözüme Kavuşturur

Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi için bizi arayabilir ve sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Pimapenlerin kullanım süresi 15-20 yıl olduğuna göre zamanla yıpranarak mekanizması eskisi gibi çalışmayacak hale gelebilir. Gerek yapılırken, gerek kullanım hatasından kaynaklanan pimapen pencere açılmıyor şikayetlerinde sorunu kökten çözüme kavuşturma konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Pencerelerin açılmama nedenleri arasında en çok yaşana problem ispanyolet göbeğinin içeride kırılarak kolun boşa dönmesidir. Boşa dönen kol pencere kapalı kaldığında açılamayacak hale gelir.

Yeni ispanyolet takarak sorun giderilir. Diğer açılmama problemi de çift yönde açılan pencere sistemlerinde rastlanır. Çift yönlü açılabilen pencerelerde köşe iletim makasları diş atar ve sistem sıkışır bu nedenle pencere açılmaz. Sorunun çözümü için çift açılır sistemin değişmesi gerekecektir. Başınıza böyle bir olay geldiğinde tornavida gibi aletler kullanarak pencereyi açmaya çalıştığınızda pencereyi zedeleyebilir ve kanadının kırılmasına sebep olabilirsiniz. Bu sebepten dolayı evinize usta çağırmanız gerekecektir. Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi içinde bizi arayabilir ve eskisinden daha iyi performans alabilirsiniz.

Sürgülü Kapılarınıza Çözüm

Pimapen sürgülü kapı nasıl sökülür en çok karşılaşılan sorulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kayar kapılarda imalat ve devamında hatalı montaj nedeniyle zaman içerisinde sürgülerde problem olarak kapının kapanmamasına veya tutukluk yapmasına sebep olabiliyor. İşi çok iyi bilmeyen kişilere yaptırmak yerine işinde uzman ekibimiz sürgülü kapı arızalarında da yanınızda olacaktır. Sürgü kapının kullanım ömrünü uzatmak için 6 ayda bir yağlanması gerekir. Yerinden çıkan sürgülü kapılarınızın tekrar yerine takılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Değişimi konusunda işini en iyi şekilde yapan ekibimiz sorunlarınızı anında çözüme kavuşturacaktır.Kepenk TamiriSineklik

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın