Pimapen Pencere Kilidi ve Kapı Kilit Değişimi

Pimapen Pencere ve Kapı Kilit Değişimi

Pimapen Pencere ve Kapı Kilit Değişimi bakım ve onarımı konusunda hizmet veren ekibimiz Pimapen pencere kilidi ve kapı değişimi işlerinizde de yardımcı olacaktır. Tecrübeli teknik ekibimiz arızanızı bildirdiğinizde en yakın sürede hizmetinizde olacaktır. Bugüne kadar pimapenle ilgili yaşanan sorunların üstesinden gelerek müşterilerinin yanında olan ekibimiz kısa sürede sorun değil çözüm üretmek için yanınızda olacaktır. Pimapen kapı tamiri nasıl yapılır diyenler için kapınız eskisi gibi çalışmıyorsa bu durumun birkaç açıklaması vardır.

ara

Pimapen kapılarda bulunan kilit sisteminde kullanılan kilit mekanizması, ispanyoletli kilitli kapı aksesuarlarıdır. Çalışma sistemi normal kilitlerden farklı olarak çalışır. Kol kısmı yukarı kaldırarak kilitlenir açarken de kol aşağıya doğru bastırarak açılır. Kullanılan mekanizmada görülen aksaklıkların tamiri yapılması gerektiğinde bizi arayabilirsiniz. Kolu yukarı kaldırdığınızda anahtar çevrilmiyorsa veya kol hareket etmiyorsa yardıma ihtiyacınız olabilir.

pimapen kapı kilidipimapen kilidiPimapen Pencere ve Kapı Kilit Değişimi

Pencere Ayarları Konusunda Bizi Arayın

Pimapen pencere ayarı nasıl yapılır yapımı usta olmayana zor gelen pencere ayarını yaptırmanız gerekebilir. Yıllar geçtikçe kullanılan pencereler sarkma yaparak ayarları bozulabilir. Pencere eskisi gibi açılıp kapanmaması büyük sorunlara neden olur. Bu tür sorunların yaşanmaması için pimapen pencerenin üzerine ağırlık verecek eşyalar koymayın. Ağırlık yapan eşyalar pencerelerde menteşelerin bozulmasına sebep olabilir. Menteşelerin sarkması ise pencerelerin eskisi gibi çalışmamasına sebep olarak ses ve ısı yalıtımında problem yaşatır.

PVC Bakımları İtinayla Yapılır

Pimapen pencere kapanmıyor en sık aldığımız şikayetlerdendir. Soğuğun evlere girmesine sebep olan pencerelerin sarkması yıpranan pencerelerinizin sarkmış ve takozdan düşerek performansının etkilenmesi sebebiyle yaşanır. Pencere ayarlarınızın yapılması ve menteşelerin değiştirilmesi sorunu çözecektir. Pencerelerinizin contasının eskimesi de pencere kapanmamasına yol açabilir. Tam kapanmayan pencerelerde kullanım hatasından kaynaklanabilir. Kolun tam çevrilemediği durumda yarım kapanan pencere kapanma gerçekleştirmediği için içeriye su sızıntısı ve soğuk girmesi olarak sıkıntı yaşatır. Pencereniz kapanmadığında, kapanan pencereniz açılmadığında kendiniz uğraşarak pencereye zarar vermek yerine bize ulaştığınızda soruna çare bulmak bizim işimizdir. Pimapen Pencere Kilidi ve Kapı Değişimi işinde de işinizi rahatlıkla bize teslim edebilirsiniz.

 Soğuyan Evlerinizin Çözümü Pencerelerdeki Arızalar Olabilir

Pvc pencere conta değişimi de yıpranan pencereleriniz için gerekebilir. Yalıtım için kullanılan pvcler zamanla içinde bulunan contaları eskidiği için pencerelerinizin açılıp kapanmasında sorun yaratarak ısı kaybına neden olabilir. Pencerelerinizi tümden değiştirmek yerine pvc pencere tamirinde ustalaşan ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. En sık karşılaştığımız conta sorunu soğuğun hissedilmesi ve evlerin eskisi gibi ısınmıyor oluşundan dolayı bizi çağırdıklarında ortaya çıkan contaların kullanılamayacak hale gelmesidir. Soruna etkili çözüm sunan ekibimiz eskiyen contaları yenisiyle değiştirecek ve gerekli kontrolleri yapacaktır.

Pimapenlerinizin Bakımını Yaptırın

Pvc pencere menteşe ayarları yapılması gerektiğinde de sorunun cevabı biz olacağız. Pimapenlerde yaşanan her türlü sorunu çözüme kavuşturan ekibimiz pencerelerin menteşesini değiştirerek eski haline getirmek konusunda yardımcı olacaktır. Zaman içinde yaşanacak problemlerde pencerenin açılan kanat kısımlarının ayarları bozulabilir. Yeni binalarda sıkça karşılaşılan 5 yıl boyunca binanın hareket etmesi nedeniyle temelinden hareket ederek zemine iyice oturmaları esnasında binanın duvarları, kirişleri oynama yaparak pimapen pencerelerin üzerine otururlar.

Hareketlenme nedeniyle pencerelerin kanat ayarları bozulabilir. Bir başka sebepte montajdan kaynaklanan zaman içinde bozulmalardır. Pencerelerin kanat camlarının takılması esnasında kanatların sarkmaması için takozlama yapılır. Takozlama gerektiği gibi yapılmadığında, takozlama sırasında boşluk bırakılmışsa menteşe ayarlarının bozulmasına veya açılan kanatların zaman içinde sarkma yaparak eskisi gibi kapanmamasına neden olabilir.

PVC Problemlerini Çözüme Kavuşturmanın Yolları

Pimapen pencere ve kapı değişimi konusunda ve menteşe ayarları gibi sorunlarınızda yanınızda olan ekibimiz soruna anında çözüm imkanı sunacaktır. Pvc pencereden soğuk giriyor en çok karşılaştığımız sorunlar arasındadır ve muhtemelen contalardan, menteşe ayarlarından kaynaklanmakta veya kapı pencere kanatlarının sarkması nedeniyle başınıza gelebilir.

Ekibimiz sizlerin pvc kapı pencere sistemlerinde meydana gelen arızalarınız için yanınızda olmak için çalışmaktadır. Menteşelerini kendisi takmaya çalışan birçok ev sakini pvc kapı menteşesi nasıl takılır sorularını sorar. Ancak işi usta ellere bırakarak işinizi çok daha kısa sürede ve uygun fiyatlarla yaptırabilir ve menteşe değiştirme işini bize bırakabilirsiniz. Pimapen pencere kilidi ve kapı değişimi işinde başarıyla sonuca götüren teknik ekibimiz tamir ve bakımını istediğiniz şekilde yapacak ve bu esnada sizin bütçenizi de düşünerek uygun fiyatlı çözüme kavuşturacaktır.

 

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın