Ümraniye Panjur Tamiri

Ümraniye panjur tamiri hizmeti veren firmamız arızalı parçanın özelliği ve yapılması gereken işlemlere göre panjur tamiri fiyatları belirlemektedir. Ümraniye panjurcu hizmeti veren bir firma olarak panjur alıcı tamiri ve diğer bakım ve onarım işlerinizde yanınızdayız. Kaliteli bir Ümraniye panjur tamircisi arıyorsanız firmamız ilk adres olacaktır. Arızaları gidermenin yanı sıra Ümraniye panjur bakımı için de hizmet veriyoruz.

 

 

ara

 

Panjur Arızaları ve Parça Değişimi

Panjur kasnak değişimi uzun süre sağlıklı bir şekilde panjurunuzu kullanabilmeniz için oldukça önemli bir konudur. Panjur boru başı değişimi de aynı ölçüde önem taşıyan bir başka husustur. Kasnaklardaki bozulma panjurun çalışmasına engel olurken lamellerin kontrolünü sağlayan ve panjurun sağlamlığını artıran boru başları da düzgün çalışan bir panjur için iyi çalışması gerekli olan parçalardandır. Bu parçalar hava şartları ya da darbe sonucu kırılma, paslanma ya da bozulma ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu iki parçanın değişmesini gerektirecek bir başka sorun da ipin kontrolünün kaybedilmesidir. Panjur ipi değişimi veya dolaşmış iplerin açılması için panjur kapağının sökülmesi gerektiğinden profesyonel yardım şarttır.

Panjur kordon değişimi yapılması gerektiğinde ya da elektrikli çalışan sistemler için panjur motor tamiri gerektiren durumların varlığı halinde de firmamız gereken desteği vermektedir. En sık karşılaştığımız sorunlardan biri de panjur menteşe tamiri gerektiren durumlardır. Panjur makas değişimi için de deneyim ve uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Motorlu Panjur Tamiri

Elektrik bağlantısı ile çalışan ve motor yardımıyla hareket eden bir sistemden oluşan motorlu panjurlar kumanda ile hareket ettirilmektedir. Sistemdeki parçalardan herhangi birinde meydana gelen bir arıza nedeniyle otomatik panjur tamiri gerekliliği doğabilmektedir. Motorun kendisinde ya da hareket ettirdiği parçalarda yapılacak yanlış müdahaleler motorun yanmasına kadar varabilecek olumsuz sonuçlar doğurabileceğinden Ümraniye motorlu panjur tamiri için firmamızın uzmanlık ve deneyiminden yararlanmanız yararlı olacaktır. Arıza kaynağının doğru tespit edilememesi halinde yeni takılan parçalar da hasar görerek sorunun içinden çıkılmaz hale gelmesine ve maliyetlerin artmasına neden olacağından Ümraniye elektrikli panjur tamiri ihtiyaçlarınızı tecrübesiz ve amatör kişilere bildirmek yerine profesyonel hizmet veren firmamıza başvurarak kısa sürede çözüm sağlayabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara