Topselvi Panjur Tamiri

Panjurlar son yıllarda kullanımı artmakta olan bir pencere sistemidir. Topselvi panjur tamiri firmamız panjurlarınızı için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Panjurlar pencerelerde kullanılmakta olan, güvenlik ve yalıtım özellikleri sayesinde tercih edilen bir sistemdir. Farklı modelleri ve tasarımları bulunan panjurlar tercihlere göre kullanılmakta olup panjur tamir fiyatları bu özelliklere göre değişmektedir. Panjur ipi değişimi ve panjur kordon değişimi genel olarak klasik panjurlar olarak adlandırılmakta olan sistemlerde uygulanmaktadır. Klasik panjur sistemleri genel olarak el ile kullanılmakta olan sistemlerdir. Kendi kendine açılma ya da toplama özelliği yoktur. Bu sebeple de panjur motor tamiri bu sistemlere uygulanmamaktadır.  Otomatik veya kumandalı sistemler ise yeni teknolojilere ayak uydurmuş durumdadır. Bu sistemler için ise panjur alıcı tamiri işlemi uygulanmaktadır.

 

ara

Topselvi Panjurcu İle Panjur Bakımı

Panjur üretimlerinde farklı malzemeler tercih edilmektedir. Topselvi panjurcu her çeşit panjur üretimi için bakım hizmeti vermektedir. Panjurların dış kısmında bulunmakta olan ve dışa doğru aralanmasını sağlayan sisteme makas adı verilmekte ve bunlarda sorun yaşanması durumunda panjur makas değişimi uygulanmaktadır. Panjurlar genelde plastik olarak üretilmekte olup bu plastik malzemenin yukarıda toplandığı alana kasnak adı verilmektedir. Kasnak doğru toplama yapmadığında panjur kasnak değişimi yapılmaktadır. Bu kasnak kenarlarında yer alan malzeme olarak boru başı bulunmakta ve panjur boru başı değişimi uygulanma ihtimali de bulunmaktadır.  Topselvi panjur tamircisi bakım işlemlerinde her çeşit panjur için işlem uygulamaktadır. Bu işlemler içerisinde panjur menteşe tamiri süreci de bulunmaktadır. Sizde panjurlarınız için tecrübeli Topselvi panjur bakımı işlemini tercih etmelisiniz.

Topselvi Motorlu Panjur Tamiri

Panjur modelleri içerisinde son yıllarda otomatik sistemler artış göstermektedir. Teknolojiye uyum sağlayarak yarı otomatik ve tam otomatik sistemler geliştirilmektedir. Topselvi motorlu panjur tamiri, motor sistemine sahip olan panjurlar için uygulama yapmaktadır. Bu sistemde panjur alanı yukarı doğru toplanma sürecinde motor yardımı ile işlem gerçekleştirmektedir. Otomatik panjur tamiri işlemi bu özelliği ile diğer sistemlerden farklılık göstermektedir. Topselvi elektrikli panjur tamiri bu elektrikli sistemler için tamir ve bakım hizmeti vermekte ve panjurlarınız sürekli hazır halde kullanılmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara