Sultanbeyli Panjur Tamiri

Panjurlar ev ve işyerlerimizde yaşantımızı kolaylaştırmak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Sultanbeyli panjurcu ile panjurlarınızın bakım ve tamir işlemleri yapılmaktadır. Panjur sistemi pencere önüne konularak elektrikli ya da el sistemi ile kullanılan pencere dışı perde sistemi olarak tanımlanabilmektedir. Sultanbeyli panjur tamircisi olarak bu sistemlerin her çeşidi ile ilgili işlem yapılabilmektedir. Panjur ipi değişimi gibi kolay zannedilen ancak zor olan işlemlerden panjur motor tamiri gibi uğraştırıcı işlemlere kadar pek çok farklı işlem yürütülebilmektedir. Sultanbeyli panjur bakımı ile panjurlarınızın yaz – kış kullanılır olmasını sağlamak üzere bakım ve kontrol hizmeti verilmektedir. Otomatik olmayan eski sistem panjurlarda kullanılan kordonlar panjur kordon değişimi işlemi ile yenilenebilmektedir. Yeni olan otomatik ve kumandalı sistemlerde ise panjur alıcı tamiri işlemi yapılmaktadır.

 

 

ara

 

Sultanbeyli Panjur Tamiri İle Garantili İşlem

Sultanbeyli panjur tamiri marka ve model farkı olmaksızın tüm panjurlar için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Panjur modelleri genel olarak klasik sistemler ve elektrikli yani otomatik sistemler olarak gruplandırılmaktadır. Panjur tamir fiyatları bu sistemlerin özelliklerine göre değişim göstermektedir. Ancak her sistem içerisinde kullanılmakta olan bazı ortak malzemeler bulunmaktadır. Panjur kasnak değişimi ile panjur malzemelerinin en doğru şekilde sarılması sağlanmaktadır. Panjur sisteminde kullanılan ve panjurun dışa açılmasını sağlayan makaslar doğru çalışmadığında panjur makas değişimi işlemi yapılmaktadır. Bunlara ek olarak tamir ve bakım işlemlerinde gerekmesi durumunda panjur boru başı değişimi ve panjur menteşe değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Sultanbeyli Motorlu Panjur Tamiri

Günümüzde kullanılmakta olan panjurların birçoğu otomatik sisteme sahip olarak üretilmektedir. Otomatik panjur tamiri işlemi bu sistemlerin en iyi şekilde çalışması için yapılmakta olan tamir işlemlerini içermektedir.  Panjurlar içerisinde bir adet motor bulunmakta ve bu motor yardımı ile sarma işlemi hızlı şekilde yapılmaktadır. Sultanbeyli motorlu panjur tamiri müşterilerine bu motorlar aile ilgili olarak yaşadıkları sıkıntılarda hizmet vermektedir.  Bunlara ek olarak elektrikli olarak kullanılan ve tercihe göre kumandalı veya düğmeli olabilen sistemlerde de panjurlar içerisinde tercih edilebilmektedir. Sultanbeyli elektrikli panjur tamiri ile bu sistem içerisinde yaşanan tüm sorunların ortadan kaldırılması için hizmet vermektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara