Sarıyer Panjur Tamiri

Panjurlar, birçok yapıda bulunan ve üstün performans sağlayan ürünlerdir. Fakat arızalanma durumları da çok sık rastlanır. Sarıyer panjurcu olarak panjur sistemlerinizin her türlü bakımını ve tamirini yapıyoruz. Sarıyer panjur tamiri ihtiyaçlarınızda rahatlıkla firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Usta Sarıyer panjur tamircisi ekibimiz kısa sürede panjurlarınızın problemlerine çözüm sunacak, pencere ve kapılarınızı güvende tutmanızı sağlayacaklardır. Firmamız bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları avantajına sahiptir. Amacımız en kaliteli hizmeti, en ucuza sunmaktır. Üstelik firmamız sadece tamir değil Sarıyer panjur bakımı hizmetleri de sunmaktadır. Bu sayede panjurlarınız arıza yapmadan bakım yaptırabilir, daha büyük arızaların önüne geçebilir, panjurlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 

 

ara

Klasik Panjur Tamiri ve Panjur İpi Değişimi

Panjurlar genel olarak iki modeldir. Bunlardan ilki klasik panjur tabir edilen ipli modeldir. Bunlarda en sık karşılaşılan sıkıntı iplerden kaynaklanır. Panjur ipi değişimi ile bu sıkıntıyı rahatlıkla giderebiliyoruz. İplerin hareket etmesini sağlayan ise kasnaktır. Panjur kasnak değişimi ile de buradaki arızaları kolaylıkla giderebiliyoruz. Klasik ipli panjurlarda karşılaşılan arızalardan birisi de panjur makas değişimi ile giderilebiliyor. İplerin çalışmamasının temel nedenlerinden birisi de kordonlardan kaynaklanan sıkıntıdır. Panjur kordon değişimi ile bu sorunu rahatlıkla çözebiliyoruz. Panjur boru başı değişimi de çoğu zaman çeşitli arızaları gidermek için gerekli olabiliyor. Motorlu panjurlarda ise en sık karşılaşılan askılıkların kırılması veya yerinden çıkmasıdır. Bu aşamada panjur menteşe tamiri ile çözümler üretiyor, panjurlarınızın doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Panjur alıcı tamiri ile kumanda ile panjur arasında iletişimi sağlıyoruz. Eğer sıkıntı motorda ise de panjur motor tamiri ile arızalarını çözüme kavuşturuyoruz.

Sarıyer Motorlu Panjur Tamiri

Sarıyer motorlu panjur tamiri merkezimizi panjurlarınızla alakalı bütün problemlerde arayabilirsiniz. Sarıyer elektrikli panjur tamiri ile panjurlarınızın elektrik aksamından kaynaklanan sıkıntılarına çözümler üretiyoruz. Otomatik açılıp kapanan panjurlar son yılların gözde ürünleridir ve oldukça çok tercih edilmektedir. Otomatik panjur tamiri hizmetleri ile otomatik panjurlarınızın beyninden ve diğer sistemlerinden kaynaklanan sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz. Hızlı ve garantili uygulamalarımız ile panjur işlerinize hizmet veriyor, ev, ofis, büro, garaj, otel gibi bütün alanlarda hizmet sunuyoruz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın