Levent Panjur Tamiri

Çok farklı şekillerde üretilmekte olan panjurlar oldukça dekoratif çözümlerdir. Panjurlar sayesinde güneş ışığından azami derecede istifade edilirken evlerin mahremiyeti de korunmaktadır. Levent panjurcu firması olarak bütün panjurlarınızın bakımında ve tamiratında devreye girmekteyiz. Son derece deneyimli bir kadro ile beraber Levent panjur bakımı hizmetleri sunmaktayız. Levent panjur tamircisi çözümlerimizin tamamında faturalı ve garantili uygulamalar ön plana çıkmaktadır. Sunduğumuz çözümler arasında panjur ipi değişimi oldukça pratik bir yöntemdir. Ayrıca yıpranmış olan kordonların yenilenmesinde de panjur kordon değişimi istenilen renkte gerçekleştirilebilmektedir. Panjurun hareketli olan aksamları için de kaliteli uygulamalar sunmaktayız. Panjur makas değişimi bu çözümlerimizden sadece birisidir. Ayrıca bağlantı ekipmanlardan olan panjur kasnak değişimi sırasında da yine teknik kadromuz hızlı bir şekilde tamirat işlemini gerçekleştirerek sizlere yardımcı olmaktadır.

 

 

ara

 

En Pratik Levent Panjur Tamiri Yöntemleri

Oldukça pahalı olan panjurların küçük bir arıza ile beraber devre dışı kalmaması gerekmektedir. Bu noktada devreye giren firmamız Levent panjur tamiri çözümleriyle beraber Levent halkına hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler içerisinde bulunan panjur boru başı değişimi en sık karşılaşılan çözümlerdendir. Ayrıca hareket sistemleri içerisinde bulunan panjur menteşe tamiri çok süratli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetlerden olan panjur motoru tamiri ayrıntılı uygulamalardır. Bu kapsamda panjur alıcı tamiri de yapılabilmektedir. Ayrıca firmamızın belirlemiş olduğu panjur tamiri fiyatları ekonomik seviyelerde yer almaktadır.

Levent Motorlu Panjur Tamiri

Panjurların mobilizasyonunu sağlamak için kullanılmakta olan elektronik aksama panjur motoru denmektedir. Panjur motoru kontrol edilebilmesi için uzaktan kumanda sistemi de devreye girmektedir. Bu gibi durumlarda bütün motorlu makinelerde olduğu gibi panjur motorlarında da istenmeyen arıza durumları ortaya çıkabilmektedir. Telefonla iletişime geçildiğinde firmamız Levent motorlu panjur tamiri uygulamalarıyla müşterilerimize destek sunmaktadır. Böylece otomatik olan panjurların çalışması için çaba göstermekteyiz. Motorların bütün aksamları tamir edilerek tekrar çalışır hale getirilmektedir. Otomatik panjur tamiri için elektronik uzmanı olan kadromuz oldukça ince işlemler yapmaktadır. Bu şekilde Levent elektrikli panjur tamiri çözümlerimiz ile beraber panjurlarınızı uygun fiyatlarla istediğiniz kalitede çalışır hale getirmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın