Küçükyalı Panjur Tamiri

Ev ve işyerlerimizin pencerelerinde işlerimizi kolaylaştırmak için pek çok farklı tasarım kullanılmaktadır. Panjur sistemleri bu faydalı sistemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçükyalı panjurcu ev ve işyerlerinizde sahip olduğunuz her çeşit panjurun bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Panjur sistemleri pencere dışına kurularak hem güvenlik noktasında desteklemek hem de yalıtım özelliği sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Küçükyalı panjur tamircisi olarak panjurlarınızın sürekli olarak çalışır halde olması için hizmet verilmektedir. Panjur menteşe tamiri ve panjur ipi değişimi gibi kolay işlemler ile birlikte en zor tamir işlemleri de yapılmaktadır. Panjur sisteminde kullanılmakta olan kordonların eskimesi durumunda da panjur kordon değişimi işlemi uygulanabilmektedir. Panjur makas değişimi özellikle dışa doğru açılmasında sorun yaşan panjurlar için uygulanmaktadır.

 

ara

Garantili Küçükyalı Panjur Tamiri

Küçükyalı panjur tamiri her çeşit panjur için tamir hizmeti sunmaktadır. Panjur sistemleri her geçen gün yeni sistemlere ve özelliklere kavuşmaktadır. Bu yeni tür panjurlar ile ilgili olarak sorun yaşandığında tamir ve bakım işlemi gerekmektedir. Küçükyalı panjur bakımı, yeni sistemlere uyum sağlamış olan panjurların işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir. Özellikle panjur motor tamiri gibi işlemleri sizleri uğraştırmadan gerçekleştirebilmektedir. Uzaktan kumanda özelliği bulunan panjurlar için panjur alıcı tamiri hizmeti sunulmaktadır. Panjur tamir fiyatları bu sistemlerin özelliklerine göre değişim göstermektedir. Panjur sisteminde kullanılan ve sık arıza oluştuğu bilen sistemler içerisinde kasnak bulunmaktadır. Panjur kasnak değişimi işlemi ile birlikte gerekmesi durumunda panjur boru başı değişimi işlemi de uygulanabilmektedir.

Küçükyalı Motorlu Panjur Tamiri

Panjur sistemlerinde yeni ürünler hizmetimize sunulmaktadır. Bu yeni ürünlerin birçoğu daha yeni teknoloji ile donatılmış durumdadır. Küçükyalı motorlu panjur tamiri ile bu yeni teknolojiye sahip olan sistemler için tamir ve bakım hizmetleri de sunulmaktadır. Motor sistemi sayesinde panjur kolay şekilde açılarak kapatılabilmektedir. Otomatik panjur tamiri işlemi ile bu özel sistemlerin tamir işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. İşinizi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış olan panjurların kolay şekilde kullanılabilmesi bu şekilde sağlanabilmektedir. Küçükyalı elektrikli panjur tamiri ile de bu yeni sistemler için kullanılan elektrikli panjurlar için gerekli işlemler yapılmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara