Kısıklı Panjur Tamiri

Kısıklı semti, İstanbul’un eski tarihli semtlerinden biri olarak yapıları ile birlikte özel bir bölgeyi oluşturmaktadır. Bu bölgedeki tüm özel yapılarda panjur kullanımı sıklıkla tercih edilen ve estetik bir görüntü oluşturan tercihler arasındadır. Estetik görüntünün korunması ve rahat bir kullanım oluşturulması için gerekli dönemlerde Kısıklı panjur bakımı hizmetleri alınmalıdır. Bu hizmetler kapsamında firmamız gereken Kısıklı panjur tamiri işlemlerini gerçekleştirebilir. Firmamızın personelleri tam bir donanımla beraber Kısıklı panjurcu ihtiyacını karşılayarak tüm tamir işlemlerini üstlenmektedir. Bu hizmetler kapsamında sabitleme menteşe yerlerindeki arızalar için panjur menteşe tamiri yapılması, elektrik bağlantısı ile çalışan panjurlarda ana mekanizma olarak panjur motor tamiri yapılması ve uzaktan kontrolün sürdürülmesi için panjur alıcı tamiri yapılması gibi noktalar bulunmaktadır.

 

ara

Kısıklı Panjur Tamircisi İle Kapsamlı Bir Değişiklik

Uzun yıllardan bu yana kullanmış olduğunuz panjur sistemlerinde artık arızalanmış ve kullanımı engelleyen birçok parça bulunabilir. Bu parçalarda değişim işlemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamız gibi Kısıklı panjur tamircisi olarak hizmet veren nitelikli işletmelere ihtiyacınız vardır. Firma olarak panjur tamiri fiyatları noktasında çok uygun rakamlar ile birlikte panjur ipi değişimi ve panjur kordon değişimi gibi hizmetler vermekteyiz. Ayrıca panjurlarda mekanizmanın sağlam bir şekilde çalışmasını sağlayan ve panjur kat lamellerini koruyan parçalar için panjur kasnak değişimi ve panjur makas değişimi yapılabilmektedir. Benzer olarak panjur boru başı değişimi işlemi yapılması ile birlikte açma ve kapama işlemlerinde rahatlık oluşturulabilir.

Kısıklı Motorlu Panjur Tamiri

Kısıklı bölgesinde normal panjur sistemleri yerine daha pratik bir kullanım sunan ve yeni teknolojilerle üretilmiş olan motorlu panjur sistemlerini kullanan müşterilerimiz dönemsel bir şekilde yaşanan arızalarda Kısıklı motorlu panjur tamiri hizmeti almak için firmamızla iletişim kurmaktadır. Firmamız tüm profesyonel ekip ve ekipmanlar ile birlikte otomatik panjur tamiri işlemleri gerçekleştirirken her noktada çözüm oluşturmaktadır. Çözüm noktasında; elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi, elektronik devrelerin kontrolü, testlerin yapılması, kablo bağlantılarının kontrolü, motor kontrolü ve alıcı kontrolü gibi işlemler ile birlikte Kısıklı elektrikli panjur tamiri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sorunsuz bir panjur sistemi oluşturmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın