Kilyos Panjur Tamiri

Oldukça hareketli bölgelerden birisi olan Kilyos pek çok eve ve iş yerine ev sahipliği yapmaktadır. Bundan dolayı sürekli olarak Kilyos panjur tamiri talepleri firmamıza iletilmektedir. Firmamız iletilmiş olan bütün panjur tamiri taleplerine hızlı ve kaliteli şekilde yanıt vermektedir. Ayrıca firmamızın belirlemiş olduğu panjur tamiri fiyatları oldukça ekonomik seviyelerde yer almaktadır. Kilyos panjurcu arayışlarınızın tek adresi olan kurumumuzdur. Modern cihazlarla beraber panjurlarınızı onarabilmekteyiz. Kilyos panjur tamircisi uygulamalarımızda tamamen efektif sonuçlar bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasında yer alan panjur ipi değişimi için telefonla bile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca teknik kadromuz panjur kordon değişimi noktasında geniş alternatif sunabilmektedir.

 

ara

Kilyos Panjur Bakımı Detayları

Kilyos bölgesinde vermiş olduğumuz Kilyos panjur bakımı oldukça detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Panjura ait olan bütün hareketli ve hareketsiz olan parçalar gözden geçirilmektedir. Hareketli parçalardan olan panjur makas değişimi hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca panjur kasnak değişimi taleplerine de firmamız anında yanıt verebilmektedir. Panjur boru başı değişimi uygulamalarında geniş ürün alternatifi ile beraber her türlü çözüm sunabilmekteyiz. Panjur menteşe tamiri için teknik kadromuz kaliteli cihazlarla müdahalede bulunmaktadır. Panjurların indirilip kaldırılmasında devreye giren sistemler için panjur motor tamiri mühendislerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca panjur alıcı tamiri çözümlerinde de hem alıcı hem motor gözden geçirilmektedir.

Kilyos Motorlu Panjur Tamiri

Panjurların çalıştırılması için farklı tiplerde motorlar kullanılmaktadır. Bu açıdan teknik kadromuz bütün panjur tiplerine ve motor tiplerine uygun olan eğitimi aldığından dolayı sıfır hata payıyla motor tamiratı yapılabilmektedir. Kilyos motorlu panjur tamiri için talepte bulunduğunuzda gereken tamirat uygulamaları devreye sokmaktayız. İhtiyaç duyulduğunda motor yenisiyle değiştirilebilmektedir. Otomatik panjur tamiri için bütün aksamlar gözden geçirilmektedir. Motorlu sistemlerde çalışma mekanizmaları denetlenmekte parça değişimi noktasına gidilecekse orijinal ve faturalı ürünler tercih edilmektedir. Bu şekilde panjurlarınıza uygun orijinal motor parçaları ile beraber yenileme yapıldığı için uzun bir süre rahat bir kullanım olanağına tekrar kavuşmaktasınız. Hiçbir nokta atlanmadan Kilyos elektrikli panjur tamiri uygulamaları teknik kadromuz tarafından siz değerli müşterilerimize uygun fiyatla sunulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın