İçerenköy Panjur Tamiri

Panjurların açılıp kapanmasını sağlayan ve sistemin ağırlığının kontrolünde önemi büyük mekanizmalar olan makaslar sağlam malzemelerden yapılmakla birlikte zamanla bozulabilmektedir. Bu durumda yapılması gereken panjur makas değişimi yaptırmaktır. Panjur çalışma sisteminin önemli unsurlarından biri de iplerdir ve kopmaları halinde panjur ipi değişimi bir zorunluluk olarak ortaya çıkmaktadır. Kasnak sisteminin kapasitesinin üzerinde bir ağırlığa maruz kalarak arızalanması durumunda panjur kasnak değişimi gerekmektedir. Boru başlarının lamellerin tamburdan kurtularak panjurun boşa dönmesine yol açacak şekilde bozulması durumunda panjur boru başı değişimi yapılmalıdır. Tüm bu değişim işlemlerinin yanı sıra firmamız tarafından panjur kordon değişimi işlemleri de dikkatli bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Panjurlarda her zaman değişiklik şart olmayıp tamirle çözülebilecek sorunlar da bulunmaktadır ve panjur menteşe tamiri de bunlardan biridir. İçerenköy panjur tamircisi olarak hizmet veren firmamızın sunduğu hizmetlerden hangisine ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak panjur tamiri fiyatları değişmektedir.

 

ara

Panjur Tamir ve Bakımında Firma Kalitesi

İçerenköy panjur tamiri hizmetleri veren firmamız montaj, tamir ve bakım sırasında kullandığı malzemenin kalitesi ve işçiliği gerçekleştiren elemanların teknik bilgisi ile öne çıkmaktadır. İçerenköy panjurcu arayışınızı sonlandıracak ve manuel panjurlarınızla birlikte panjur motor tamiri ya da panjur alıcı tamiri konusunda da kısa sürede etkili çözümler sunacak olan firmamızdan alacağınız hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz. Tamir hizmetleri ile birlikte firmamız tarafından, panjurlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak üzere İçerenköy panjur bakımı da yapılmaktadır.

İçerenköy Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjurlarda meydana gelen arızalar bazı durumlarda kumandanın pilinin bitmiş olması kadar basit bir sebepten kaynaklanmış olabilir. Ancak motorlu panjurun arızalanması durumunda akla ilk gelen sorun motorun bozulması olduğundan ilk müdahale motora yapılmaktadır. Bununla birlikte İçerenköy motorlu panjur tamiri sorunun ana kaynağının doğru tespit edilmesini ve ihtiyaç olmaması halinde motora müdahale edilmemesini gerektiren bir işlemdir. Elektrik sistemlerini bilen ustalarımız tarafından İçerenköy elektrikli panjur tamiri panjurunuzla ilgili sorunun doğru tespit edilmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Panjurlarla ilgili olarak firma kalitemiz diğer uygulamaların yanı sıra otomatik panjur tamiri işleminde de kendini göstermektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın