Göktürk Panjur Tamiri

Günümüzde genişlemekte olan pencerelere ve camlara kaliteli şekillerde panjur uygulaması yapılmaktadır. Panjur ile birlikte dekoratif bir çözüm üretilmesi ile beraber aynı zamanda oldukça fonksiyonel bir kullanım rahatlığı da ortaya çıkmaktadır. Fakat sürekli olarak indirilip kaldırılmakta olan panjurlar da belli periyotlarda arızalar oluşabilmektedir. Göktürk panjur tamiri hizmeti vermekte olan firmamız bu noktada devreye girmektedir. Göktürk semtinde panjur tamiri fiyatları oldukça uygun seviyelerde yer almaktadır. Göktürk panjurcu arayışında olan müşterilerimiz bizimle iletişime geçildiğinde çok hızlı bir şekilde teknik kadromuzu evinize veya ofisimize yönlendirmekteyiz. Böylece Göktürk panjur tamircisi taleplerinizde modern ve hızlı çözümler sizlere sunulmaktadır. Bu çözümlerimizden olan panjur ipi değişimi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca teknik kadromuz evinize geldiğinde panjur kordon değişimi taleplerinize de orijinal ve istediğiniz renkli panjur kordonları ile cevap vermektedir.

 

ara

Göktürk Panjur Bakımı Neleri Kapsamaktadır?

Göktürk semtinde Göktürk panjur bakımı hizmeti vermekte olan servisimizle iletişime geçildiğinde panjura ait olan bütün aparatlar gözden geçirilmektedir. Bu bağlamda panjur makas değişimi gerekiyorsa orijinal makasla değişimi yapılabilmektedir. Ayrıca hareketli akşamlar arasında bulunan bütün unsurlar gözden geçirilmektedir. Panjur kasnak değişimi yine firmamızın teknik kadrosu tarafından sıfır hata payı ile gerçekleştirilmektedir. Panjur boru başı değişimi için orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Panjurun en önemli parçalarından olan panjur menteşe tamiri yine kaliteli ekipmanlarla ve teknik kadro ile yerine getirilmektedir. Hareketli sistemler olan panjurlarda panjur motor tamiri çözümlerimiz de bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında panjur alıcı tamiri de gerekebilmektedir.

Göktürk Motorlu Panjur Tamiri

Panjurların rahat bir şekilde indirilip kaldırılması için entegre edilen motorlar kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Bu durumda Göktürk motorlu panjur tamiri hizmeti vermekte olan firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Motorunuzda değişmesi gereken parçalar orijinal ile değiştirilirken tamiratlar yerine getirilecektir. Ayrıca otomatik panjur tamiri büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Bu noktada eğitimli olan teknik kadromuz motorlarınızı çalışır hale getirerek panjuru tekrar Kullanıma sokabilmektedir. Ekonomik Göktürk elektrikli panjur tamiri uygulamalarımızdan istifa edildiğinde panjurlarınızın ömrünü uzatarak tekrar kullanıma sokmaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara