Bostancı Panjur Tamiri

Panjurlar, evlerimizde, ofislerimizde, otellerimizde, garajlarımızda ve diğer bütün yapılarımızda sıklıkla kullandığımız korumalık ürünlerdir. Pencerelere, cam balkonlara ve kapılara uygulanarak dışarıdan gelen tozlara, kirlere, güneş ışınlarına karşı koruma yapması istenir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarını keserek serinletme maliyetini düşürürler. Bu kadar avantajının yanında panjurların arızalanmaları da sık karşılaşılan bir durumdur. Bostancı panjurcu olarak panjurlarınızın her türlü arızasına çözüm üretiyoruz. Panjurunuzun modeli ve türü ne olursa olsun Bostancı panjur tamiri gereksinimlerine müdahale ediyoruz. Deneyimli ve özverili ekibimiz ile Bostancı panjur tamircisi ihtiyaçlarınızda rahatlıkla iletişime geçebilir, panjurlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Uygun panjur tamiri fiyatları ile çalıştığımız bölgede hızlı çözümler üretiyoruz. Tamirin yanında Bostancı panjur bakımı da sağlıyoruz. Panjur boru başı değişimi dahil her bakımı sağlıyoruz.

 

ara

Bostancı Panjur İpi Değişimi ve Panjur Bakım Hizmeti

Uzman ekibimiz motorlu panjurlarınızın, manuel panjurlarınızın problemlerine çözüm üretiyor. Panjur ipi değişimi ile yıpranan iplerinizi değiştiriyoruz. Menteşelerden kaynaklanan bir arıza ise panjur menteşe değişimi yapıyoruz. Eğer ip kasnak dışına çıkıyor, kasnak panjur ipini tutmuyor ise panjur kasnak değişimi ile sorunu ortadan kaldırıyoruz.  Eğer problem kordonda ise panjur kordon değişimi işlemini hızlı ve güvenli biçimde yapıyoruz. Ekibimiz yılların deneyimi ile panjurlarınızın arızasını kısa sürede tespit edecek ve gerekli müdahaleyi yapacaktır. Motorlu panjurlarda en sık rastlanan motor arızasıdır. Panjur motor tamiri bu arızayı ortadan kaldıracaktır. Eğer kumanda ile alıcı arasında sıkıntı varsa panjur alıcı tamiri ile bunu çözüyoruz. Eğer panjurunuz uzun süreli kullanılmadı ise makaslarında sıkıntı oluşabilir ve panjur makas değişimi gerekli olabilir. Bunun sonunda tekrar eski performansında çalışacaktır.

Bostancı Motorlu Panjur Tamiri

Firmamız Bostancı motorlu panjur tamiri desteği ile motorlu panjurlarınızın arızalarını çözecek, yaşam alanlarınızı güvende tutmanız için gereken desteği sağlayacaktır. Elektrik aksamından kaynaklanan bir sıkıntı varsa Bostancı elektrikli panjur tamiri konusunda bizimle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Otomatik panjur tamiri ile panjurlarınızın güç kaynağından, kumandalarından, alıcılarından ve diğer herhangi bir aksamından kaynaklanan sıkıntıları giderebiliriz. Deneyimli kadromuz sayesinde panjurlarınızın arızasına doğru teşhis, doğru müdahale sunar ve hızlı biçimde çözüm üretiriz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara