Başıbüyük Panjur Tamiri

Ev ve iş yerlerimizde farklı pencere tasarımları ve sistemleri kullanmaktadır. Bu tasarım ve sistemlerin içerisinde panjur sistemleri de bulunmaktadır. Başıbüyük panjurcu ev ve işyerinizde kullandığınız panjurların tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Başıbüyük panjur tamiri panjurlarınız ile ilgili olarak tamir işlemlerini yılların tecrübesi ile sunmaktadır. Panjurlar pencerelerin dış kısımlarına yerleştirilen ve genelde yukarı doğru katlanarak toplanmakta olan bir sisteme sahiptir. Bu sistemde kullanılan ip ya da kayış için panjur ipi değişimi ya da panjur kordon değişimi işlemleri yapılmaktadır. Tamir işleminde en önemli nokta olarak panjurların hangi sistem ile üretildikleridir. Eski sistem olarak adlandırılan ipli sistem ile yeni otomatik sistemler de kullanılmaktadır. Bu otomatik sistemler içerisinde panjur motor tamiri işlemleri de yapılmaktadır. Panjurların sürekli olarak kullanılabilir olması sağlanması için Başıbüyük panjur tamircisi kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

 

ara

Başıbüyük Panjur Bakımı

Başıbüyük panjur bakımı firması olarak her çeşit panjur için işlem yapılabilmektedir. Panjurların önemli noktalarında birisi olarak kasnak kısmı bulunmaktadır. Bu kısımda sorun olması durumunda panjur kasnak değişimi uygulanmaktadır. Panjur sisteminin dışa doğru çıkması için kullanılmakta olan makas sistemi ise çalışmaz durumda olduğunda da panjur makas değişimi yapılmaktadır. Panjur plastik malzemesinin yukarı kısımda toplandığı alanda boru başları bulunmaktadır. Bunlar istenilen şekilde olmadığında da panjur boru başı değişimi işlemi yapılmaktadır. Panjur sisteminde en yoğun kullanılmakta olan menteşe kısmıdır. Bu kısımda sorun yaşandığında panjur menteşe tamiri işlemi yapılmaktadır. Uzaktan kumandalı panjur sistemlerinde kumanda ile sistem çalıştırılamadığı zaman panjur alıcı tamiri işlemi uygulanarak sistem çalışır hale getirilmektedir.  Panjur tamiri fiyatları bu malzemelerin türüne ve kalitesine göre değişim göstermektedir.

Başıbüyük Motorlu Panjur Tamiri

Panjur sistemleri içerisinde teknolojik sistemlerde bulunmaktadır. Başıbüyük elektrikli panjur tamiri bu teknolojik sistemler için uygulanmaktadır. Bu sistemler ile ilgili olarak firmamız gerekli ekipman ve ekip ile hizmet sunmaktadır. Otomatik panjur olarak adlandırılmakta olan bu sistem için otomatik panjur tamiri işlemleri yapılmaktadır. Başıbüyük motorlu panjur tamiri garantili olarak sunulmaktadır. Panjur sistemleriniz ile ilgili olarak tamir ve bakım işlemleri özenle ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın