Altıntepe Panjur Tamiri

Panjur sistemleri pencerelerimizde kullanılmakta olan bir sistemdir. Pencerelerin yazın güneşten, kışın soğuktan korumak ve aynı zamanda güvenlik sağlamak amacı ile uygulanmakta olan bir sistemdir. Altıntepe panjurcu ile panjurlarınızın bakım, onarım ve tüm işlemleri yapılmaktadır. Panjurların içerisinde kullanılmakta olan ip malzemelerinin eskimesi durumunda panjur ipi değişimi uygulanmaktadır. Bu ip yerine bazı panjurlarda kullanılmakta olan kordonlar için panjur kordon değişimi işlemi de yapılabilmektedir. Altıntepe panjur tamiri sizler için panjurlarınızın normal şekilde çalışmasını sağlamak amacı ile farklı işlemler sunabilmektedir. Panjur makas değişimi işleminden panjur motor tamiri işlemine kadar pek çok farklı işlem sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Panjur tamiri fiyatları bu özelliklere ve tamir işlemi uygulanan alana göre değişiklik göstermektedir.

 

ara

Altıntepe Panjur Bakımı İşlemleri

Altıntepe panjur bakımı ile panjur sistemleriniz sürekli kullanılabilir halde kalmaktadır. Panjurunuzu kullanmak istediğinizde sorun yaşamadan istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Panjur içerisinde bulunan kasnak sisteminde sorun çıkması durumunda panjur kasnak değişimi uygulanmaktadır.  Panjur sisteminin rahat açılıp kapanması için tercih edilen menteşeler belli sürelerde gevşeyebilmektedir. Bunlar içinde panjur menteşe tamiri işlemi uygulanmaktadır. Bu sistemlerde uzak kumanda kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bunlarla ilgili olarak da panjur alıcı tamiri işlemi uygulanmaktadır. Altıntepe panjur tamircisi teknolojik sistemler ile ilgili işlemleri yapabilmekte ve bunlara ek olarak basit olarak görülen ancak zor olan panjur boru başı değişimi de yapılmaktadır. Bu bakım ve tamir işlemleri ile panjurlarınızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Altıntepe Motorlu Panjur Tamiri

Son yıllarda panjurlar ile ilgili olarak teknolojik gelişmeler yeni ürünlerin piyasaya sürülmesini sağlamıştır. Otomatik sisteme sahip olan panjurlar ile kolay şekilde panjur açma kapama işlemi yapılmaktadır. Altıntepe elektrikli panjur tamiri bu yeni sistem sahip olan panjurların işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elektrik motoruna sahip olan bu sistemler kolay şekilde ve kendinizi yormadan çalışmaktadır. İçerisinde bulunan motorla ilgili olarak sorun yaşadığınızda Altıntepe motorlu panjur tamiri ile işlemleriniz yapılmakta ve sorunlarınız çözülmektedir. Yeni model panjurların motorlarında ve alıcıların gibi alanlarda sorun yaşanması durumlarında otomatik panjur tamiri işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem ile de panjurlarınızla yazın serin, kışın ılık ortamlara kavuşabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara