Akatlar Panjur Tamiri

Güneş, yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı yapıların pencerelerinin korunmasını sağlayarak buraların temiz tutulmasına olanak veren panjurlar yine aynı dış etkenler sebebiyle zarar görebilmektedir. Bunun dışında Akatlar panjur tamiri işlemlerini gerektirecek olan kullanım yanlışlarından ve bakımsızlıktan dolayı da çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. İşte bu tür durumlarda ekonomik panjur tamiri fiyatları ile sizlere yardımcı olmak için Akatlar panjurcu olarak faaliyet gösteriyoruz. Çeşitli panjur sistemleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz ve teknik yeterliliğimiz sayesinde Akatlar panjur tamircisi olarak ortaya koyduğumuz çalışmaların tamamında gerekli olan hallerde değişim işlemlerini de yapıyoruz. Bunlar arasında panjur ipi değişimi ve panjur kordon değişimi gibi çok sık şekilde karşılaşılan sorunlar da bulunmaktadır.

 

araPanjurlar Arıza Çıkarmadan Bakım Desteği Alın!

Pek çok kullanıcı panjurların kullanımını yoğun bir şekilde gerçekleştiriyor olsa da aynı özeni panjurların bakımına vermemektedir. Bu da beraberinde ancak arıza ortaya çıkması halinde Akatlar panjur bakımı yaptırmayı düşünen bir kullanıcı profilini beraberinde getiriyor. Panjur arızalarının panjur makas değişimi ve panjur kasnak değişimi gibi oldukça büyük hasarları olduğu durumlarda çok kısa sürede bunların giderilmesini sağlayarak panjurların işlevsel hale geri kazandırıyoruz. Ancak düzenli bakımları yaptırılan bir panjur sisteminde hiçbir şekilde panjur boru başı değişimi çalışmasına gerek kalmadan panjur menteşe tamiri gibi işlemler yapılmadan panjurları kullanmaya devam etmek mümkün olmaktadır. Bakım çalışmalarımız sırasında özellikle kullanıma bağlı olarak arıza çıkarabilen elektrikli panjurlar için panjur motor tamiri ve panjur alıcı tamiri işlemlerini de yapıyoruz.

Akatlar Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjurlar olarak bilinen elektrikli panjurlarda arıza çıkması durumunda bu sorunun ortaya çıkmasına sebep olan unsurlar çok farklı etkenler olabilmektedir. Bunlar doğrudan panjur sistemine bağlı sorunlar olabileceği gibi aynı zamanda panjurların bağlı bulunduğu elektrik sistemlerinden de kaynaklanabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı Akatlar motorlu panjur tamiri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir çalışmadır. Bizler firma olarak çok uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz otomatik panjur tamiri sayesinde siz müşterilerimizin bu tür durumlarla karşılaşması halinde Akatlar elektrikli panjur tamiri için profesyonel destek almanıza imkan tanıyoruz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın