Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik

Pencerelerde ve kapılarda oldukça yoğun bir kullanım alanına sahip olan menteşeli sineklikler modelleri açılıp kapanabilme özellikleri sayesinde son derece tercih edilmektedir. Sineklik modellerinde klasik durumuna alışılmış olan Menteşeli Sineklik çeşitleri özellikle kullanım yaygınlığı bakımından her dönemin zirvesindedir.

ara

Her türlü pencere ve kapıya rahatlıkla monte edilebilme özelliğine sahip olan modellerin yapılacak olduğu yerin önünde korkuluk ve panjur gibi bir engelin hiçbir şekilde bulunmaması gerekir. Çünkü bu model sineklikler takılacağı yerlere dışarıdan monte edilir ve dışa doğru açılır. İstenildiği durumlarda çıkartılıp takılabilir. Bu yönü sayesinde de pencere ve kapılara kolay temizlik imkanı verir.

PVC, ahşap ve alüminyum doğrama sistemlerine uyumludur. Aynı zamanda farklı renklerde uygulanabilme özelliğine de sahiptir. Montaj basitliğinin yanı sıra kullanımı da son derece kolaydır. Ekonomik ürün listelerinin başında yer alan menteşeli sineklikler, basitliği ve yalınlığı sayesinde kullanım yaygınlığını da arttırmaktadır. Uygulanan yerin estetiğini hiçbir şekilde bozmaz. Değişik tasarım ve renklerde dekorasyona destek verecek olan bir modeldir.

Menteşeli Sineklik Özellikleri

Alüminyum veya PVC profillerden özel olarak üretilen tüller fiberglasdan oluşmaktadır. Uygulanacağı doğrama çeşidine monte edilir. Gerektiği zaman yerinden çıkarılabilir ve başka bir alanda yeniden takılıncaya kadar muhafaza edilebilir. Bu yönleri sayesinde dış etkenlerden de korunma yönü son derece basittir. pileli sineklik fiyatları ve modellerine göre daha güvenilir bir ürün olan menteşeli sinekliklerin kasalı veya kasasız tipleri de bulunmaktadır. Sürme veya pileli modellerde bulunduğu gibi çitf veya tek kanat olarak da uygulanabilir. Bu sebepten ötürü kapılarda son derece basit çözümler sunar. Pencere sinekliği olarak kullanıldığı durumlarda 2 menteşe sayesinde açılıp kapanması sağlanır.

Menteşeli Sineklik FiyatlarıMenteşeli Sineklik

Tasarımıyla Son Derece Sağlıklı

Menteşeli sineklik çeşitlerinin kilit sistemleri iki değişik türde olabilmektedir. Sert plastiklerden üretilmiş olan özel aparatlar kullanılabildiği gibi, mıknatıslar sayesinde de kilitleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Tutma kulpu ise çok daha rahat açma ve kapama olanağı sunar. En çok tercih edilen modellerin başında gelen Menteşeli Sineklik modelleri, özellikle giriş çıkışı son derece yoğun olan iş bölgelerinde son derece tercih edilmektedir. Temizlik rahatlığı bakımından da özellikle bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Hayatınızı ve yaşam alanlarınızı kolaylaştıran menteşeli modeller temiz hava, konfor ve sağlıklı hayat garantisi verir.

Son Derece Modüler Bir Ürün

17×25 alüminyum profilden üretilmiş olan menteşeli sineklikler normal pencere kanadı şeklinde açılabilmektedir. Özel fiberglas tülü sayesinde de oldukça uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Kullanıma ihtiyaç olmadığı durumlarda ise kolay bir hareket sayesinde yukarıya doğru kaldırılarak menteşesinden çıkartılabilir. Böylelikle uygun bir yerde muhafaza edilebilir. Pencerelerde olduğu gibi kapılara da uygulanabilen Menteşeli Sineklik modelleri kapılara da uygulanabilmektedir. Bütün sineklik modellerimiz 2 yıl garantide bulunmakta ve üretiminde son teknoloji olan entegre makineler kullanılmaktadır.

Pratikliği ile Kullanım Kolaylığı Sağlar

Oldukça ekonomik fiyatlara sahip olan menteşeli sineklikler çevreci tasarıma sahip olan bir modeldir. Hiçbir mevsim koşulundan etkilenmeden kullanılabilir olması ise son derece sağlıklıdır. Bakım ve temizlik işlemlerinin kolay olması bu sineklik modellerinin daha çok kullanılmasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Kolaylıkla monte edilen menteşeler sayesinde ise uygun aksesuar seçimiyle istenildiği zaman yerinden çıkarılabilir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıyor olması ise temizliğinin çok daha rahat bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlıyor. Farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan modeller, her pencere ve kapıya kolaylıkla uyum sağlıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde ise kapı veya pencerelerin estetik görüntülerini bozmuyor. Otomatik menteşeye sahip olan modeller kendi kendine kapanma özellikleri sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor.

Bakımı ve Montajı

Montajı oldukça kolay olan ve istenildiği zaman menteşelerinden çıkarılabilen sineklikleri, özellikle kış aylarında saklamak suretiyle kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Diğer sineklik modellerine göre temizliği çok daha kolay olan menteşeli sineklikler, ister yerinde çıkarılarak, isterseniz de çıkarılmadan kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Sinekliğe fazla baskı uygulamadan, bez veya sünger yardımıyla temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Menteşeli Sineklik çeşitlerinin üzerine sifon yardımıyla su tutabilir, çok kolay bir şekilde hijyenini sağlayabilirsiniz. Temizlik sırasında deterjan kullanmamaya ise özen göstermelisiniz. Genişi ve yüksekliği kapı ve pencerelerin yüksekliğine göre imal edilen menteşeli sineklikler sayesinde özellikle yaz aylarının çok daha huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın