Ortaköy Kepenk Tamiri

Kepenkler ağırlıklı olarak iş yerlerinde kullanılmakta olan güvenlik sistemleridir. İş yerleri özellikle camekâna sahip bir mağaza ve benzeri alan ise mutlaka kepenk sistemi tercih etmektedir. İstanbul kepenk tamiri bu kepenkler için bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için çalışmaktadır. Ortaköy kepenkci ile tamir ve benzeri işlemlerin yapıldığı kepenkleriniz sadece iş yerlerinizde değil evlerinizde de kullanılabilmektedir. Evlerinde garaj ve benzeri alanlar için kepenkler tercih edilmektedir. Ortaköy kepenk tamiri her çeşit kepenk sistemi için hizmet vermektedir. Geçmişte en çok tercih edilen sistem olarak kapalı kepenkler görülmekteydi. Özellikle cam alanları korumakta ideal ürünlerdi. Bu sistemlere ek olarak günümüzde farklı kepenk çeşitleri üretilmeye başlanmıştır. Örgü kepenk sistemleri bu yeni sayılabilecek sistemlerdendir. Ortaköy kepenk servisi ile bu örgü sistemlerden olan düz, çapraz ya da mikro örgü kepenklerin tamir işlemleri yapılabilmektedir.

ara

Ortaköy Kepenk Tamir Servisi

Ortaköy kepenk tamir servisi yeni kepenk modelleri içinde tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Yeni kepenk sistemlerinin birçoğu uzaktan kumandalı ve motorlu mekanizmaya sahiptir. Bu sistem içerisinde farklı bölümler bulunmaktadır. Kepenk motoru bölümü, kepenk ana sisteminin açılıp kapanmasını sağlayan bir bölümdür. Kepenk açılması ve kapanması işlemini bu motor yerine getirmektedir. Kepenk kumandası bu motorun uzaktan çalıştırılması amacı ile kullanılmakta olan bir bölümdür. Kumanda sayesinde kepenkler yorulmadan ve uğraşmadan açılabilmektedir. Bu sistemin sorunsuz bir bicimde çalışması içinde kepenk güç kaynağı kullanılmaktadır. Özellikle elektrik kesintisi gibi durumlarda devreye girerek sistemin çalışmasını sağlamaktadır. Firma olarak bu sistemlerin en iyi şekilde çalışması için sizlere kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Ortaköy Otomatik Kepenk Tamiri

Ortaköy otomatik kepenk tamiri, otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahip olan kepenkler için bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Özellikle kepenk motoru bu sistemlerin en değerli parçasıdır. Motorun pahalı olması da bu konuda dikkatli olunmasını gerektirmektedir. Motorun ve diğer parçaların bakımlarının yapılması bu noktada önem arz etmektedir. Motorun sorunsuz şekilde çalışması için belli dönemler halinde bakım yapılması ve sistemin yağ eksiğinin giderilmesi gerekmektedir. Firmamız hem arıza durumunda hem de tamir işlemlerinde sizler garantili hizmet sunmaktadır.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara