Maçka Kepenk Tamiri

Maçka Kepenk Tamiri, Kepenkler pratik kullanımlarıyla mekanlarınızı güven altına almanıza yardımcı olur. Fakat çeşitli gerekçelerle arızalanabilir. Sabah geldiğinizde kumandaya basarsınız fakat açılmaz. İş yerinizi açmak için de kepenginizin kaldırılması gerekir. Mesai bitmiştir ve kepenginizi indirip evinize gideceksinizdir. Fakat kepenk kapanmaz. Dolayısıyla siz de dükkanınızı bırakıp gidemezsiniz. Her iki durumda da acil Maçka kepenk servisi ihtiyacı vardır. Firmamız Maçka kepenkçi olarak uzun yıllardır kepenk tamiri ve bakımı yapmaktadır. Arıza sebebi, kepenk modeli, türü, markası ne olursa olsun fark etmeksizin firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz. Ekibimiz hızlı ve pratik biçimde kepenklerinizin arızasının sebebini tespit edecek, gerekli müdahaleyi yaparak tekrar çalışmasını sağlayacaktır. Maçka kepenk servisi güvencesiyle manuel, otomatik, motorlu, elektrikli, ipli bütün kepenk türlerinde tamir desteği sağlıyoruz. Maçka kepenk tamir servisi kapsamında kepenklerinizin arızası son sistem cihazlarla kontrol ve tespit edilir, gerekli müdahalede bulunulur.

ara

Kepenk Motoru Yanması Ve Kepenk Motoru Değişimi

Modern kepenklerin çalışmasını sağlayan temel etken elektriktir. Olası bir elektrik kesintisinde ise çalışmazlar. Bu gibi problemleri ortadan kaldırmak içinse kepenk güç kaynağı kullanılır. Kepenk güç kaynakları elektriği depolayarak olağan dışı bir elektrik kesintisinde kepenginizi kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Bu ihtiyacın ne zaman ortaya çıkacağı kestirilemediği içinse güç kaynağının her an sağlıklı biçimde çalışır olması gerekir. Firmamız kepenk güç kaynaklarınızın bakımını düzenli olarak yapmakta, her zaman güvenceniz olarak hazır beklemelerini sağlamaktadır. Kepenklerde en sık rastlanan arıza sarmama, toplamamadır. Bunun nedeni genellikle kepenk motoru yanması olur. Aşırı güç binmesi, zorlama sayesinde kepenk motoru yanarak işlevsiz hale gelir. Bunun için motor değişimi yapılmalıdır. Bazense kumandalar arızalanır. Alıcıya iletişim kuramaz ve kepengin çalışmasını sağlayamaz. Bu durumda kepenk kumandası tamiri gerekir. Firmamız bütün bu ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunacaktır.

Maçka Otomatik Kepenk Tamiri

Maçka otomatik kepenk tamiri ihtiyaçlarınızda İstanbul kepenk tamiri alanında sektörünün öncüsü olan firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Yapacağımız tamir ve bakımlarla kepenkleriniz kolay biçimde kullanmaya devam edebilir, mekanlarınızın üst düzey güvenliğini sağlarsınız. Mekanlarınız dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güven altına almış olursunuz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara