Levent Kepenk Tamiri

Binalarda alınabilecek temel güvenlik önlemlerinden biri olan kepenkler manuel ya da otomatik çalışacak şekilde uygulanabilmektedir. Toz, yağmur, darbeler ya da bunlardan bağımsız kullanıma bağlı olarak kepenklerde bozulma olabilmektedir. Bu bozulmaların bir bölümünde Levent kepenk tamiri için servis çağrılması gerekmektedir. Manuel kepenklerde en fazla karşılaşılan arızalar kordon kopması ya da yerinden çıkmadır ve bu arızaların giderilmesi çok zor değildir. Otomatik kepenklerin ise kepenk kumandası çalışmıyor olabilir ve bu da sistemin çalışmaması ile sonuçlanmaktadır. Sorun hangi kepenk çeşidinde görülmüş olursa olsun arıza kaynağını tespit etmek ve sorunu çözümlemek Levent kepenk servisi hizmeti alabileceğiniz firmamızın gerçekleştirdiği işlemler arasındadır. Kepenk tamirinde doğru tespit ve hızlı çözüm temelinde hareket eden ve Levent kepenk tamir servisi hizmeti veren firmamız kepenkleriniz için aradığınız başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

ara

Sorun Kumandada Değilse Ciddi Demektir

Kumandalar herhangi bir çalışmama durumunda otomatik kepenklerde ilk kontrol edilecek parçalardır. Kontroller sonucunda sorunun kumandadan kaynaklanmadığı anlaşıldıysa arızanın daha ciddi bir kaynağı var demektir. Kepenk motoru arızaları kepenkler için ciddi sonuçları olan ve sık karşılaşılan arızalardır. Bu tür arızaların kullanıcılar tarafından değil Levent Otomatik kepenk tamiri servisi tarafından giderilmesi gerekmektedir. Levent kepenkci tarafından bakılabilecek bir diğer arıza da kepenk güç kaynağı kaynaklı sorunlardır. Elektrik kaynağı ile çalışan otomatik kepenkler elektrik kesintisi halinde güç kaynağı ile çalıştırılabilmektedir. Bu nedenle güç kaynağı her zaman kullanılabilecek durumda olmalıdır.

Doğru Montaj ve Periyodik Bakım ile Uzun Ömürlü Kullanım

Kepenkler, montajının doğru yapılması ve belirli dönemlerde bakıma alınması ile uzun süre sorun çıkarmadan kullanılabilen sistemlerdir. Kepenklerde görülen arızalar kullanıcılardan kaynaklanabildiği gibi yanlış montajdan da kaynaklanabilmektedir. Doğru yere montajını yaptırdığınız kepenklerin bozulması durumunda hırsızları uzak tutmak, toz ve yağmurun içeri girmesine engel olmak için en kısa zamanda İstanbul kepenk tamiri için servis çağırmanızda yarar bulunmaktadır. Elemanlarımız arıza nedenlerini belirleyerek gerekli teçhizatı sağlamakta, yıpranan ve onarımı mümkün olmayan kısımlar yeni olanları ile değiştirilmekte, değişim yapılmadan onarım mümkünse gerekli işlemler itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın