Kaynarca Kepenk Tamiri

Evlerin ve işyerlerinin daha güvenli hale getirilebilmesi için özellikle giriş çıkış noktaları olan pencerelerde ve kapılarda birtakım güvenlik tedbirleri almak gerekmektedir. En klasik aynı zamanda en sağlam olan tedbirlerden birisi kepenk uygulamasıdır. Paslanmayan sacdan üretilmekte olan kepenkler kapılara ve pencerelere uygulandığında sorunsuz bir şekilde güvenlik önlemi alınmaktadır. Kaynarca’da hizmet vermekte olan firmamız Kaynarca kepenk tamiri ile birlikte her türlü kepengin arızasında devreye girmektedir. Kepenkler elle veya motorlu hareket sistemleri ile beraber indirilip kaldırılmaktadır. Sürekli olarak indirilip kaldırılan kepenklerin arızalarında Kaynarca kepenk servisi olarak yeterli olmaktayız. Bu noktada sunmuş olduğumuz modern çözümlerden birisi de kepenk motoru tamiratıdır. Yeni kepenklerde kullanılan kumandalı sistemlerde de arızalar olduğunda kepenk kumandası tamiri mümkünse tamir edilmekte değilse orijinali ile değiştirilmektedir.ara

Kaynarca Kepenk Tamir Servisi Pratik Çözümleri

Sunmuş olduğumuz kaliteli uygulamalardan istifade etmek için telefon vasıtasıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kaynarca kepenk tamir servisi olarak en kısa zamanda evinize ve işyerinize gelerek bütün tamirat uygulamaları ile beraber kepenklerinizi tekrar çalışır hale getirmekteyiz. Bu noktada sunmuş olduğumuz önemli çözümlerden birisi de kepenk güç kaynağı tamiratıdır. Kepengin motor sisteminin çalıştırılabilmesi için ihtiyaç duyan gücü getiren bütün şebeke gözden geçirilmektedir. Kaynarca kepenkci firması olarak modern cihazlar ile ölçüm aletleri ile beraber müdahalede bulunmaktayız. Böylece sıfır hata payı ile beraber geliştirmiş olduğumuz İstanbul kepenk tamiri çözümlerimiz yüz güldürmektedir.

Kaynarca Otomatik Kepenk Tamiri

Kepenklerin kolay bir şekilde indirilip kaldırılabilmesi için kaliteli motorlar kepenklere entegre edilmektedir. Motorların entegrasyonu ile beraber pratik bir kullanım için de kumanda dediğimiz opsiyonlarla beraber kepenkler kontrol altına alınmaktadır. Fakat bütün teknolojik sistemlerde olduğu gibi kepenklerin motor ve hareketli aksamlarında da zaman içerisinde problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda Kaynarca bölgesinde uzun zamandır Kaynarca otomatik kepenk tamiri yapmaktayız. Kepenk tamiratı sırasında her türlü model ve ebattaki kepenklerin tamiratı için eğitimli olan teknik kadromuzla müdahalede bulunmaktayız. Böylece son derece ekonomik çözümlerle beraber Pendik’teki işletmelere ve bireysel müşterilere kepenk arızalarında destek sunmaktayız.

 

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara