Kayışdağı Kepenk Tamiri

Kepenkler iş yerlerinde kullanılmakta olan güvenlik sistemleridir. Özellikle camekân sistemleri ile kaplı olan alanlarda kullanılmakta olan kepenk sistemleri, mağazaların kapalı olduğu zamanlarda güvenliği sağlamak amacı ile uygulanmakta olan sistemlerdir. Kayışdağı kepenk tamiri, işyerlerinizde kullanmış olduğunuz kepenkler ile ilgili olarak tamir ve bakım hizmetleri vermektedir. Kepenklerin ilk kullanılmaya başladığı yıllarda ağırlıklı olarak kapalı kepenkler kullanılmaktaydı. Günümüzde az da olsa tercih edilmekte olan bu sistemler için Kayışdağı kepenk servisi her çeşit tamir işlemi sunmaktadır. Bunlara ek olarak günümüzde farklı modellerde kepenkler de üretilmektedir. Örgü demir ya da benzeri şekilde üretilen kepenkler için sizlere Kayışdağı kepenkçi hizmet verebilmektedir. Düz ya da çapraz örgü sistemleri ya da mikro örgülü kepenk sistemleri arasında tercihinize göre beğendiğinizi seçip kullanabilirsiniz. Kayışdağı kepenk tamir servisi ile iş yerinizin güvenliği sorunsuz şekilde sağlanabilmektedir.ara

İstanbul Kepenk Tamiri Hizmetleri

İstanbul kepenk servisi ile günümüzde çok tercih edilen kepenkler ile ilgili olarak tamir işlemi de uygulanabilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte yoğun şekilde kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistem içerisinde diğer sistemlerden farklı olarak motor, güç kaynağı ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kayışdağı otomatik kepenk tamiri müşterilerine bu sistemlerin tamamı için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Kepenk kumandası, otomatik sistemlerde kepenklerin açılıp kapanma işlemini uzaktan yapmaya yarayan alet olarak bilinmektedir. Kolay şekilde açmak için yeni sistemlerde uzaktan kumanda tercih edilmektedir. Kepenk güç kaynağı ise özellikle elektrik kesintilerinde ya da enerji problemlerinde kullanılmak üzere sisteme dâhil edilmektedir. Kesinti sürecinde kepenkleri rahat şekilde açmak üzere kullanılmaktadır.

Kayışdağı Kepenk Motoru Tamiri

Kepenk motoru ise bu otomatik sistemlerin en önemli kısım olarak değerlendirilmektedir. Motor sistemin istenilen şekilde çalışmasını sağlamak üzere kullanılmaktadır. Kepenklerin açılması ve kapanması işlemlerini bu motor yapabilmektedir. Otomatik olarak açılan yeni sistem kepenkler özellikle uzaktan kumanda ile çok kolay şekilde açılmaktadır. Motor sistemin en değerli noktasıdır. Gerekli bakımların yapılması ihmal edilmemelidir. Sorun yaşanması durumunda firma olarak uygun şekilde tamir işlemi yapılmaktadır. Tamir sonrası kontroller yapılarak kullanıma hazır kepenk sistemi teslim edilmektedir.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın