Gayrettepe Kepenk Tamiri

Kepenk sistemleri ev ve iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz güvenlik amaçlı sistemlerden bir tanesidir. Gayrettepe kepenkci ile bakım ve onarım işlemleri yapılan kepenkler geçmişten günümüze farklı tasarım ve özellikler ile üretilmektedir. Ev ve benzeri alanlar için garaj kısımlarında kepenkler tercih edilmektedir. İş yerleri içinde özellikle mağaza şeklinde olan alanlar için kepenkler yoğun olarak kullanılmaktadır. Gayrettepe Kepenk Tamiri işyeri ya da evinizde kullanmış olduğunuz kepenkleriniz ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunları kolay şekilde çözmektedir. Geçmişte en çok tercih edilen kepenk seçeneği kapalı kepenk olarak adlandırılmakta olan sistemdir. Sonrasında ise Gayrettepe kepenk servisi ile de işlemleri gerçekleştirilebilen özel örgü kepenkler üretilmeye başlanmıştır. Örgü kepenk sistemleri içerisinde düz, çapraz ya da mikro örgü seçeneği bulunmaktadır. İstanbul kepenk tamiri sizlerin güvenliği ve rahatı için kepenk tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

ara

Gayrettepe Kepenk Tamir Servisi

Gayrettepe kepenk tamir servisi son yıllarda yoğun olarak kullanılmakta olan otomatik kepenk sistemleri ile ilgili olarak işlem yapmaktadır. Bu sistemler diğerlerinden farklı olarak bazı bölümler barındırmaktadır. Bu bölümlerin başında motor kısmı gelmektedir. Kepenk motoru, kepenklerin otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan mekanizmayı hareket ettirmektedir. Bu motor sistemi en önemli parçasıdır. Kepenk motoru elektrikle çalışmaktadır. Bu elektrik sisteminde sorun yaşanması gibi durumlarda devreye girmek üzere kepenk güç kaynağı bulundurulmaktadır. Bu kaynak sayesinde elektrik kesintisi anında kepenk çalışmaya devam edecektir.  Otomatik kepenk sistemlerinde önemli olarak görülmekte olan konulardan bir tanesi ise uzaktan kumandadır. Kepenk kumandası uzaktan, kendinizi yormadan kepenkleri açıp kapatmaya yarayan kumandadır. Bu sistemler otomatik olduğu için kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Gayrettepe Otomatik Kepenk Tamiri

Gayrettepe otomatik kepenk tamiri, kepenkleriniz için motor tamir ve bakımı, güç kaynağı tamiri ve kumanda sistemleri ile ilgili olarak tüm işlemlerin hizmetini sunmaktadır. Özellikle motor kısmı kepenk sistemlerinin en pahalı bölümü olarak görülmektedir. Bu sebeple de motorun bakımları ve tamir işlemleri önem arz etmektedir. Belli dönemler halinde motor ve diğer sistemlerin bakım ve kontrolleri yapılarak sorunsuz şekilde kullanmak mümkündür. Güvenliğiniz için bu konuları uzman firmamıza bırakabilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın