Ferhatpaşa Kepenk Tamiri

İşyerleri için kullanılmakta olan pek çok güvenlik sistemlerinden bir tanesi de kepenklerdir. Özellikle mağaza ve benzeri alanlar için kullanılmakta olan kepenk sistemleri farklı özellikler ile üretilebilmektedir. Ferhatpaşa kepenk tamiri her çeşit kepenk sistemleri için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. İstanbul kepenk tamiri, işyerlerinizin özellikle akşam saatlerinde güvenli bir şekilde kalabilmesi ve kepenklerin işlevini yerine getirebilmesi için tamir işlemleri yapmaktadır. Kepenk sistemleri içerisinde geçmişte çok tercih edilen günümüzde de hala daha kullanılabilen kapalı kepenk seçenekleri bulunmaktadır. Ferhatpaşa kepenk servisi ile bu sistemlere ek olarak geliştirilen örgülü kepenk sistemleri tamir işlemleri de yapılmaktadır. Ferhatpaşa kepenkçi sizler için düz kepenk sistemlerinin tüm bakım ve tamir işlemleri yapılabilmektedir.ara

Ferhatpaşa Otomatik Kepenk Tamiri İşlemleri

Yeni teknoloji kepenk sistemlerinden birisi de otomatik kepenk sistemleridir. Ferhatpaşa otomatik kepenk tamiri işlemi ile sizlere bu yeni sistemlerin tüm işlemleri garantili olarak sunulmaktadır. Otomatik sistemlerde önemli olan birkaç nokta bulunmaktadır. Kepenk kumandası bu noktalardan küçük ama önemlisi olarak görülmektedir. Kepenklerin uzaktan açılıp kapanabilmesi işlemini sağlayan bu kumandalar ile ilgili işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Kepenk sistemlerinin rahat şekilde açılmasını sağlamak ve güç sistemini kontrol etmek üzere kullanılan sisteme güç kaynağı denilmektedir. Kepenk güç kaynağı sistemleri için firmamız tamir ve bakım işlemleri sunmaktadır. Ferhatpaşa kepenk tamir servisi kepenklerinizin düzenli çalışabilmesi için tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz yerine getirmektedir. Tamiri yapılan kepenklerinizi kontrol ederek teslim etmektedir.

Kepenk Motoru Bakım ve Tamiri

Kepenk sistemlerinin en önemli parçası olarak motor görülmektedir. Kepenk motorları kepenklerin açılma ve kapanma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzaktan kumandalı ya da tuş sistemine sahip olan kepenkler içerisinde kullanılabilmektedir. Otomatik sistemlerde kullanılmakta olan kepenk motoru hem işlevsel hem de pahalı bir malzemedir. Bu sebeple de bakımları ve tamir işlemleri önem taşımaktadır. Kepenklerde açılma ve kapanma sürecinde takılma ya da açılmama gibi sorunlar yaşanmaması için özellikle motorun doğru şekilde çalışması gerekmektedir. İşyerlerinde güvenlik noktasında önem taşıyan kepenklerinizin içinizi rahatlatması için bakımlarını aksatmayın. Sorun yaşadığınız zamanlarda da işletmemiz ile irtibat sağlayarak sorunsuz kepenk kullanımı sağlayabilirsiniz.

 

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın