Emirgan Kepenk Tamiri

Hırsızlık, yağmur ve rüzgâr başta olmak üzere pek çok hususta koruma sağlaması dolayısıyla sıkça kullanılan kepenkler zamanla bazı problemlerin kaynağı olabilmektedir. Otomatik ve manuel şeklinde türleri olan kepenklerin zamanla yağmur ve toza bağlı olarak zarar görmesi ve yağlanma gereksiniminin olması kaçınılmazdır. Bu tür durumlarda Emirgan Kepenk Tamiri hizmeti firmamız tarafından itina ile verilmektedir. Otomatik kepenklerde oluşabilecek arızalar kepenk kumandası kaynaklı olabilmektedir. Emirgan Kepenk servisi hizmetimiz otomatik kepenk arızalarını gidermede de etkili sonuçlar vermektedir. Kepenklerin malzemesi çelik, pimapen ya da alüminyum olabilir. Kullanılacağı yere ve istenen güvenlik seviyesine bağlı olarak malzeme seçimi yapılmakta olup oluşabilecek arızaların malzeme çeşidi ile de ilgisi bulunmaktadır. Emirgan Kepenk tamir servisi hizmetimiz tüm kepenk çeşitleri için verilmektedir.

ara

Otomatik Kepenk Arızalarında Servis Hizmeti

Otomatik kepenk sistemlerinde meydana gelen arızalarda temel olarak iki sorundan söz edilebilir. Bunlardan biri montajda yapılan hatalar diğer ise kullanıcılardan kaynaklanan hatalardır. Otomatik kepenginizde bir sorun varsa kumanda pilini kontrol etmelisiniz. Kumandada sorun yoksa sorun alıcıda olabilir. Diğer kontrol edebileceğiniz husus elektriklerdir. Elektrik kesintisinde kepenk güç kaynağı kurtarıcınız olacaktır. Ancak kepenk motoru ya da güç kaynağında meydana gelen bir arızayı ya da yukarıda sayılan basit sorunlar dışındaki arızaları kendinizin çözmesi mümkün olmayıp Emirgan otomatik kepenk tamiri hizmeti veren bir servisten destek almanız gereklidir. Firmamız Emirgan kepenkci arayışınıza son verecek güvenilir bir adres olarak hizmetinizdedir.

Kullanıma Dayalı Otomatik Kepenk Arızası

Otomatik kepenklerde kullanımdan kaynaklanan arızalar genellikle az görülmektedir. Aşırı ısınmaları halinde otomatik olarak sistemin çalışması durmakta ancak soğumanın ardından yeniden çalışmaya başlamaktadır. Bu nedenle otomatik kepenginiz çalışmadığında sorunun aşırı ısınmadan kaynaklanmış olabileceğini değerlendirerek kendinizin yapabileceği kontrolleri yaptıktan ve bir süre bekledikten sonra arıza ortadan kalkmaz ise İstanbul kepenk tamiri hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz. Kepenk aşırı ısınma halinde sistemin çalışmasını durdurmazsa daha büyük ve maliyetli bir sorun olarak sistemin yanması söz konusu olabilmektedir. Kullanım alanında yüksek elektrik akımının gelmesi de motorun yanması ile sonuçlanabilecek istenmeyen bir durumdur.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın